Bu Haftaki Olumlu Mesajınızı Almak İçin En Beğendiğiniz Kartı Seçin

message-1.jpgBugün yeni bir gün, hayatınızda yeni bir fırsatı yakalamak, huzurlu uyanmak ve mutlu olmak, hatta bunu yapmak zor olsa da, neden bir şey yapamayacağınıza odaklanmamalısınız, çünkü çoğu insanın yaptığı şeydir. Belki neden olabileceğinize odaklanmalı ve istisnalardan biri olmalısınız.

 1. 3 karttan birini seç ve sonra bugün için olumlu mesajını bul.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Bu Haftaki Olumlu Mesajınızı Almak İçin En Beğendiğiniz Kartı Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Hayatta her şey gelir, her şey olur ve her şey değişir

  Her zaman mutlak bir şey olmadığını, her şeyin değiştiğini, her şeyin hareket ettiğini, her şeyin evrildiğini, her şeyin uçtuğunu, her şeyin gerçekleştiğini unutmayın.

  Ne kadar acı çekiyor olursanız olun, bize gelen her şeyin kendi zaman ve ritmine sahip olduğunu her şeyin gerçekleştiğini,ve her şeyin değiştiğini her zaman hatırlamanız gerekir.

  Bunun gerçekleşmesi için, elde edilmesi kolay olmayan sabır, zaman ve yansımaya ihtiyacımız var, ama bu da imkansız değil. Sonra ne olduğunu hatırladığında gün gelecek, büyük bir öğrenme ile sadece bir anekdot olacaktır

  Kesinlikle bize gelen her şeyin bir başlangıcı ve bir sonu vardır, bu yüzden olumsuz bir şey olursa, sizi rahatsız ediyorsa bile çaresizlik yapmayın. Her şey olabilir. Ve eğer rahatlatıcı bir aşamadaysanız, hepsini en iyi şekilde değerlendirmek için en iyisini yapmanız gerektiğini unutmayın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Hayaller

  Rüya sahibi olmak, tüm büyük başarıların kaynağıdır, çünkü hiçbir şey bir hayal gücüne sahip olmadan inşa edilmemiştir.

  Şimdi hayallerinizi gerçekleştirmek için ilk adımınızı atın. Tam yolu görmemeniz önemli değil, sadece inançla ilk adımı atın, yürürken yolun geri kalanı görünecek.

  İlk adımını çoktan attın, ama hayallerini gerçekleştirmek için bugün bir şey yaptın mı?

  Günlük görevleriniz hayallerinize, arzularınıza ve hedeflerinize yönelik değilse, bunları asla başaramayacaksınız. Rüyalar kendiliğinden elde edilemez. Başarı ancak plan hazırlanır ve tamamlanırsa başarılabilir. Bugün yapmış olduğunuz işler sizi hayallerinize yaklaştırmazsa, endişelenmelisiniz. 

  Rüyalarınız yoksa, daha da endişeli olmalısınız. Sadece yarım adım olsa bile her gün ilerlemeyi unutmayın, önemli olan ilerlemeyi asla bırakmamak ve her zaman önceliğinize göre gününüzü planlamaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Huzur

  Bu kart, yaşam deneyiminize daha fazla huzur, neşe ya da sevgi getirmeyen herhangi bir düşünce ya da duyguyu ortadan kaldırır. Her an için kızgın kalırsan, 60 saniyelik gönül rahatlığı kaybedersin.

  Mutluluğa giden yolda engeller ve kuşkularla karşılaşacaksınız, ancak sevgi, özveri ve çalışmayla hiçbir sınır olmayacaktır. Bu nedenle, bu hafta size verebileceğimiz en iyi tavsiye, sahip olduğunuz tüm olumsuz düşünceleri engellemek. Olumsuz düşünceleri engellerseniz iyi şeyler görünmeye başlayacaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın