Bir Kristal Seçin Ve Evrenden Şu Anda Nasıl Davranmanız Gerektiğine Dair Bir Mesaj Alın

Evrenden bir mesaj almak için resimdeki kristallerden en beğendiğiniz birini seçin

Bir Kristal Seçin

Bir Kristal Seçin Ve Evrenden Şu Anda Nasıl Davranmanız Gerektiğine Dair Bir Mesaj Alın
1.Kristali Seçtiniz
Sürekli görmezden geldiğiniz iç sesinizi dinleyin ve hiçbir şey yapmadığınız için kendinizi suçlu hissetmeden dinlenmenize izin verin. Çünkü bunu uzun zaman önce hak ettiniz. Yakın gelecekte çok yararlı olacak yeni tanıdıklar ve bağlantılar bekleyin, başkalarıyla samimi iletişime açık olun. Şüphelerden kurtulun, uygun gördüğünüz gibi yapın ve hayatı dolu dolu yaşayın.
2.Kristali Seçtiniz
Uzun zamandır yapmak istediğiniz, ama tereddüt ettiğiniz veya ertelediğiniz şeyi yaparak iç mutluluğu hissetmeye çalışın. Son zamanlarda, enerjinizi başka amaçlar için harcıyorsunuz, bu yüzden bir ara vermeli ve stresten kurtulmalısınız. Fikrinizi yüksek sesle ve net bir şekilde ifade etme cesaretine sahip olun. Kararınızın sonuçlarını düşünmek zorunda olmadığınız durum tam olarak budur.
3.Kristali Seçtiniz
İçinde bir özgürlük ve huzur duygusu yaşayan, kendi kendine yeten bir insansınız. Bu aşamada önemli kararlar vermekten kaçınmalısınız. Enerjinizi iyileştirmekle ve "şarj etmekle" meşgul olsanız iyi olur. Sizin tavsiyenizi ve bağımsız fikirlerinizi almak isteyen insanları kapatmayın veya onları uzaklaştırmayın. Bencillik ve duygusuzluk yalnızca size zarar verir, ancak başkalarıyla etkileşim ilerlemenize yardımcı olur.
4.Kristali Seçtiniz
Kişisel yaşamınızda her şey büyük olasılıkla sakin ve istikrarlıysa, profesyonel ve sosyal alanlarda daha net tanımlanmış hedeflere ulaşmak için çabalamalısınız. Kendiniz için ayağa kalkın ve kimsenin sizi küçümsemesine izin vermeyin. Elinizden gelenin en iyisini yapmanın ve gölgede oturmamanın zamanı geldi. Boş zamanlarınızda sevdiklerinizle sohbet edin, belki de manevi desteğe ve yardıma ihtiyaçları vardır.
5.Kristali Seçtiniz
Günlük endişelerinizden kurtulmak için birkaç gün kendinize izin verin. Hem fiziksel hem de duygusal olarak yorgunsunuz, bu yüzden enerjinizi şarj edin. O zaman korkmadan ve şanslı olmayacağınızı düşünmeden hedeflerinizi yeniden gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Kişisel hayatınızda bir uzlaşma aramalı ve tam bağımsızlığınız konusunda ısrar etmemelisiniz. Kendinize düşünmek için zaman verin ve sert önlemler almayın.

Share your Results: