Enerji Akışını Seçin Ve İç Enerji Seviyenizi Ortaya Çıkarın

Hayatımız kaçınılmaz olarak olumlu ve olumsuz olaylarla karakterizedir. Olumlu olaylar bize enerji, motivasyon ve yaşama arzusu verir. Olumsuzluklar ise, bizi izole eder, zayıflatır ve hedeflerimizi gözden kaçırmamıza neden olur.

İçimizde taşıdığımız psikolojik çağrışımlar, özellikle daha gizli yönler olmak üzere hakkımızda çok şey açığa çıkarır. Bugün sizler için enerji akışlarına dayalı psikolojik bir test hazırladım.

Resme bakın, dikkatinizi en çok çeken ve içsel enerji seviyenizi açan birini seçin.

Bir Resim Seçin

Enerji Akışını Seçin Ve İç Enerji Seviyenizi Ortaya Çıkarın
1.Resmi Seçtiniz
Seçiminizden çıkan şey, gerçekten sabit bir enerji kaynağı olduğunuzdur. Her zaman olumlu ve iyimsersiniz. Enerjinizi nasıl boşa harcamayacağınızı biliyorsunuz: bu da sizi çok yönlü ve hırslı bir insan yapar. Her şeyin olumlu yanlarını görmeyi seviyorsunuz. Ama bu, hayatın sizin için sadece pembe ve çiçeksi olduğu anlamına gelmez, dikenlerle de dolu olabilir, ancak onları doğru yönde nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz.
2.Resmi Seçtiniz
Seçiminizden çıkan şey aşırı bir denge. Olayları asla abartmazsınız, her zaman dengenizi nasıl koruyacağınızı bilirsiniz. Her zaman her şey kontrolünüz altında. En küçük ayrıntıları bile değerlendirerek ileriyi planlamayı seviyorsunuz. Dakik, doğru ve mantıklısınız. Asla aceleci kararlar vermeyin; bunun yerine, artılarını ve eksilerini dikkatlice hesaplayın. Enerjinizi idareli yönetmeyi tercih edersiniz. Sorunların olmadığı sakin ve keyifli bir hayat, sizi en iyi şekilde gösteriyor.
3.Resmi Seçtiniz
Enerjiniz sınırsızdır. Aynı anda birçok farklı projeyi çalıştırabilirsiniz. Geride kalmak kolay değil. Hayatta, aşkta bile her şeyin en iyisi olmak istersiniz: nefesinizi kesen karşı konulamaz bir tutku arıyorsunuz. Bazen kahraman sendromundan muzdaripsiniz gibi görünüyor: her zaman diğer insanlara yardım edersiniz, onları dinlersiniz, onlara tavsiye verirsiniz ve bunda harikasınız. Başkalarına yardım etme arzunuz enerjinizi tüketir. Ama kendinizi asla ihmal etmemelisiniz. Zayıf veya huzursuz uyku, psikofiziksel yorgunluğa neden olabilir.
4.Resmi Seçtiniz
Enerjik ve huzursuzsunuz, özellikle de aklınızda binlerce fikir olduğu için. Bazıları için çılgın biri gibi görünebilirsiniz. Enerjinizi sevdiğiniz şeylerde ve ilginizi hak eden insanlar için kullanın. Yaşam değişiklikleri sizi çok korkutmaz. Her enerji harcamasının arkasında deneyimin olduğunu biliyorsunuz. Neyse ki, enerjinizi emdiğini düşündüğünüz negatif insanları kolayca tanımlayacak kadar anlayışlısınız.
5.Resmi Seçtiniz
Seçiminiz tahmin edilemez bir kişilik demektir. Fikrinizi birkaç dakika içinde değiştirebilirsiniz. Bazen çok aktifsiniz, bazen değilsiniz. Eğlenmeyi, arkadaşlarla olmayı ve hayattan zevk almayı seviyorsunuz. Kendinizi coşkusuyla enfekte edebilecek pozitif insanlarla çevrelemeyi seviyorsunuz. Size pozitif enerji, motivasyon ve yaşama arzusu verirler. Ancak bazen, dengeyi yeniden sağlamak için düşünüp kısa bir mola verme ihtiyacı hissedersiniz.
6.Resmi Seçtiniz
Seçiminizin sonucu, içe dönük ve gizli bir kişi olduğunuzdur. İşler istediğiniz gibi gitmediğinde, tedirgin olursunuz ve bu durum sizi daha da endişeli ve güvensiz hale getirir. Her şeyi kontrol altında tutamazsınız. Dikkate alınması gereken bir başka husus da güvensizliğinizdir. Kendinizi başkalarına zar zor açıyorsunuz. Ne yazık ki, bu önemli bir duygusal enerji yatırımıyla birlikte geliyor. Sonuç: baş ağrısı, sinirlilik, vb.