Bir Not Defteri seçin ve Önümüzdeki 3 Gün İçin Mesajınızı Alın

Bu ilginç test, seçilen yolun doğruluğunu anlamanıza ve ruhunuzun şu anda ihtiyaç duyduğu tavsiyeleri bulmanıza yardımcı olacaktır.

Bir not defteri seçin ve mesajınızı okuyun.

Bir Not Defteri Seçin

Bir Not Defteri seçin ve Önümüzdeki 3 Gün İçin Mesajınızı Alın
1.Not Defterini Seçtiniz
Mesajınız: "Hayatınızı Dolu Dolu Yaşayın"Hayatınızı yaşamalısınız ve kalbinizin gerçek arzularına direnmeyi bırakmalısınız. Umut ve cesaretle hayatınızı dolu dolu yaşayın. Hiçbir şeyden korkmanıza gerek yok, çünkü şimdi büyük bir şansınız var ve belki de gerçekte kim olduğunuza dair tek bir şansınız var!Bir şey yapmamak için kaç kez kendinizden için özür dilediniz? Ne kadar sıklıkla inanılmaz bir şeyin olacağına dair umudunuzu kırdınız? Tabii ki, ruhunuzun derinliklerinde, böyle bir ödülün ancak çaba göstererek elde edilebileceğini anlıyorsunuz. Ama yine de bazen hayatınızı umursamıyorsunuz.Ancak, ruhunuz neye ihtiyacınızın olduğunu ve ne yapmak istediğinizi çok iyi bilir. Yaşamımızın tadını çıkarmak için bu dünyaya geldik. Yönünüze doğru hareket etmeye başladığınızda, hayatınızın yeni parlak renkler ile nasıl oynamaya başlayacağını hemen göreceksiniz.
2.Not Defterini Seçtiniz
Mesajınız: “Benlik Saygınızı Yükseltin"Hayatta en iyisini hak eden herkesten daha az değilsiniz. Dikkat, saygı, sevgi ve başarı. Mutluluğunuzu engelleyen kısıtlamalardan bilincinizi serbest bırakmak için en uygun zaman geldi.Bir kişinin benlik saygısı düşük olduğunda, kendine «kendimi gerçek olarak tanımaktan korkuyorum»diyor. Bu, insanı özellikle iyi bir şeye layık olmadığını garanti eden bir tür koruyucu elbisedir, bu nedenle bir şekilde kendini göstermek için endişelenmeniz gerekmez.Ancak, bunun sıradan bir korku olduğunu anlamak önemlidir. Kendinize şöyle söyleyin: “Başarıyı, sevgiyi ve saygıyı, diğer insanlar gibi hak ediyorum.” Bu sözleri sürekli olarak tekrarlayın ve en önemlisi onlara inanın! Daha önce söylemeye başladıysanız, hayatınız yakında inanılmaz bir şekilde dönüştürülecektir.
3.Not Defterini Seçtiniz
Mesajınız: “Erteleme ile Başa Çıkmayın”Eğer kararsızlığınız veya korkunuz nedeniyle, bir şeyi düzenli olarak “daha ??sonra” erteleme eğiliminiz varsa, şimdi bu işe yaramaz alışkanlığı ortadan kaldırma zamanıdır. Daha sonra sizin için olabilecek tüm iyi şeyleri ertelemeyin.Belirli bir görevin tam olarak tamamlanması ile başlamak gerekir. Mantıksal tamamlama için başlatılanı getirmek. Yavaş yavaş, tüm işleri bir kerede ve gerektiğinde bitirmeyi öğreneceksiniz. Bu beceri ile birlikte gelecek ve güven düzeyinizi arttıracaksınız.
4.Not Defterini Seçtiniz
Mesajınız "Aşk İşleriyle Meşgul Olun"Artık her zamankinden daha çok sevmeye hazırsınız. Ayrıca sevginizi vermek istersiniz. Zihninizi olumsuz tutum ve kalıplardan arındırma, kalbinizin açılmasını engelleyen korkulardan kurtulma zamanı.Geçmiş geçmişte kalmalı ve size olanlardan deneyim elde edebilecek olursanız, aynı hataları yapmayacaksınız. Evren, düşüncelerinizi her an, hatta yanınızda olduğunuzu düşündüğünüzde bile duyar. Düşündüğünüzü hatırlıyor ve tesadüfleri görmeye başlıyorsunuz.