Resimdeki Kedi Merdivenlerden Aşağıyamı İniyor yoksa Yukarıyamı Çıkıyor? (İyimsermisin- Kötümsermisin)

1211-696x383-2.png

Bu yanılsama, merdivenlerde bir kedi. Ona bakmanın iki yolu vardır ve bu yanılsamanın güzelliği, kedinin bakış açınıza göre merdivenlerden yukarı ya da aşağı doğru çıkmış gibi görünmesidir.

Haydi Başlayalım!!!

 1. Resimdeki Kedi Aşağıya Doğrumu İniyor yoksa Yukarıya Doğrumu Çıkıyor

  1. Kedi Yukarı Çıkıyor
  2. Kedi Aşağıya İniyor

Resimdeki Kedi Merdivenlerden Aşağıyamı İniyor yoksa Yukarıyamı Çıkıyor? (İyimsermisin- Kötümsermisin)

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Kedi Yukarı Çıkıyor

  Kedinin merdivenlerden çıktığını düşünürseniz, şansınız iyimser bir yaşam görüşüne sahip olmanızdır.Potansiyel olarak nereye bakarsanız bakın, yükselme görürsünüz.

  Zihniniz hayatta daha yüksek yerlere gelme yollarını bulmak için eğitilmiştir, bu nedenle, diğerlerinden daha yüksek yerlere gelme yada onların seviyelerine düşme ihtimaliniz vardır.Ama gerçek şu ki sizden başka kimse yaşamınızda daha yükseğe çıkmanızı engelleyemez.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Kedi Aşağıya İniyor

  Kedinin merdivenlerden aşağıya indiğini düşünüyorsanız, kötümser bir yaşam görüşüne sahipsiniz. Dürüst olmak gerekirse, kuşkucu bir insansınız. Bu da yaşamınızdaki deneyimlere dayanıyor olabilir. 

  Hayattaki bakış açınız negatif tarafa doğru eğilmiş olabilir. Bu da insanlara kolayca güvenmediğiniz anlamına gelir, sen işlemeden önce hesaplarsın ve çok tatlı görünen insanlara karşı dikkatli olursun. Diğer insanlara göre anlaşmalarınızda çok daha keskin ve kurnazsınız, sizi kandırmak veya aldatmak neredeyse imkansızdır.
  Sonuçlarınızı Paylaşın