Son Derece Güçlü ve Hassas Bir İnsan Olduğunuzu Gösteren 5 İşaret


extremely-strong-3.jpg

Zor şartlar altında sık sık görülemeyen, büyük bir karakter gücüne sahip insanları düşündüğümüzde, genellikle aynı insanların da çok hassas olduğunu düşünmüyoruz. Bununla birlikte, bazı inanılmaz derecede güçlü insanların kişilikleri çok hassas  olabilir. Aşağıda, bu nadir insanlardan biri olabileceğinizi gösteren 5 işaret var.

1. Kendinizi Bazen Bunalmış Hissedersiniz

Dünya vahşi ve bazen korkutucu bir yerdir, ve hayat bazıları için yavaşlar. Bazen aceleyle ve ağırlığınca üstesinden gelebilirsiniz, ama asla pes etmeyin. Bu hisleri derinden ama durdurulamayacak kadar güçlü hissetmek için yeterince hassassınız. Sizi öldürmeyen şeylerin sizi daha da güçlendirdiğini herkesten daha iyi bilirsiniz.

2.Sen Öyle Diyorsan

Duyarlılığınız, gerçekliğin ayrıntılarına ve gerçeklerine sıkı sıkıya bağlı kalmanıza ve başkalarının dikkatini çekmeyecek bir arkadaş ya da küçük bir adaletsizliğin davranışı olup olmamasına izin verir, bunu dikkatin en ön saflarına getirmekten korkmazsınız. Hassas yapılı bir insan olduğunuz için başkalarının duygularıyla iletişim halindesiniz, ancak ele alınması gereken şeyler üzerinde parlak değilsin.

3.Sadece Gerçek Olan Romantik Bağlarla İlgileniyorsun

İçinizde çok şey oluyor ve hava durumu, yerel spor veya favori grupları hakkında konuşurken zaman harcamak istemiyorsunuz. Partnerinizden dürüst ve gerçek bir şey istiyorsunuz ve bunu elde etmek için biraz daha uzun süre beklemekten korkmuyorsunuz. Yalnız kalmak istemiyorsunuz,değerinizin ne olduğunu biliyorsunuz ve daha azına razı olmuyorsunuz.

4.Kendiniz ve Başkaları için Prensipleriniz Var

Bir şeyin doğru olmadığı zamanı bilecek kadar hassassınız. Ancak, o saçmalığı uzanmayacağınızı bilecek kadar güçlüsünüz. Kendinizden beklemediğiniz bir şeyi başkalarından da beklemezsiniz, bu yüzden bir şey kabul edilemez olduğunda, doğru insanlara durumu düzeltebilmeleri için  bildirmeniz önemlidir.  Temel olarak saçma sapan şeyler yapmazsınız ve başkalarının yapmasına da izin vermezsiniz

5.Sen Mükemmel Bir Dinleyicisin

Bizim doğal duyarlılığımız, diğerlerinin sıkıntılarını dinlemek ve şefkat duymak için eşsiz bir yetenek verirken, gücünüz, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda ağlamanız için harika bir omuz oluşturmanıza yardımcı olur.  Varlığınız nazik ve sıcak ama aynı zamanda sağlam ve güven verici. Empati kurabiliyorsunuz ve bir arkadaşınızla acıya katlanabiliyorsunuz ama onların ayağa kalkmalarına ve ilerlemeye devam etmelerine yardım etmek için de oradasınız. İşte bu yüzden sana arkadaş diyen herkes kendilerini şanslı saymalı.

Son derece duyarlı ama duygusal olarak güçlü bir birey misiniz? Yorumlarda bize bildirin! İlişkili olup olmadıklarını görmek için bu gönderiyi arkadaşlarınızla paylaşın…

Son Derece Güçlü ve Hassas Bir İnsan Olduğunuzu Gösteren 5 İşaret

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı