Genetik Olarak Yüksek Frekanslı Nüfusun %1’inde misiniz?

Çevrenizdeki herkesten bir şekilde farklı olduğunuzu hissettiniz mi hiç? Belki de, kendiniz için ne kadar zorlu olursanız olun, oraya ulaşamazsınız, ve eğer durum böyleyse, nüfusun% 1’i olarak daha yüksek bir frekansta yaşıyor olabilirsiniz.

Daha yüksek bir frekansta olduğu düşünülenler daha sezgisel, daha duyarlı ve ruhlarına fiziksel bedenlerine göre daha fazla uyum gösterebilirler. Elbette, sadece sadece zihninizin içinde yaşıyormuşsunuz gibi hissetmek sinir bozucu hale gelebilir, ancak bu durumun bir çok avantajı da vardır.

1. Duyularınız hakkında daha yüksek bir algınız var. Sadece daha sezgisel olmanın yanında, aynı zamanda içsel hissetme ve içsel duyu gibi yüksek hislerinizi de açabilirsiniz.

2. Daha yüksek bir frekansta yaşıyorsanız, çoğu zaman erişemedikleri bilgeliğe ve bilgiye erişebilirsiniz, çünkü onlar sadece akıllarının rasyonel yönlerini kullanırlar.

3. Meditasyon ve vücut deneyimleri dışında lucid rüya, size daha doğal geliyor.

4. Sezgisel bir çaba olmadan bir çok şey hakkında mantıklı bir anlayış geliştirirsiniz. Bu, daha yüksek frekansınıza teşekkür edebileceğiniz başka bir şaşırtıcı özelliktir.

5. Olumsuz insanlar genellikle kendilerini açığa çıkarır ve varlığınızdan kısa bir süre içinde kaçarlar çünkü pozitifliğinizi ve sevginizi ele geçiremezler.

6. Başkalarının olmadığı yerlerde kalıpları ve eş zamanlıkları fark edebilirsiniz.

7. Kendinizden daha çok farkındasınız aklınızın, bedeninizin ve ruhunuzun gidişatını anlıyorsunuz.

8. Kendinizi fazla ciddiye almıyorsunuz.

9. Ne kadar hayal kırıklığına uğramış olursanız olun, üzgün olun, bir gülümsemeyle tüm yaşadıklarınız unutursunuz.

10. Siz diğer insanlardan çok daha farklısınız ve bunu her zaman hissedersiniz.

11. İnsanlar kendilerini size açmayı ve kimseyle paylaşamayacakları şeyleri sizinle paylaşmayı çok seviyorlar.

Yukarıda listelenen özelliklerin çoğunluğu sizin için geçerliyse, büyük olasılıkla daha yüksek bir titreşimde yaşıyorsunuz demektir. Çoğu insan yüksek frekansınızı algılayabilir ve bunu takdir ederler.