En Sevdiğiniz Değerli Taşı Seçin ve Gizli Kişiliğinizi Keşfedin

KAPAK-TAS-1.jpg

Uzun zamandır insanlar değerli taşların mistik güçlerine inanıyorlar! Değerli taşlar güzel süslemelerden daha fazlasıdır. Bu doğal güzellikler, iyileştirme, koruma ve yeteneklerini geliştirme gücüne sahiptir. Bunları bir kutuda saklamanız ve enerji potansiyellerinden mahrum kalmanız hiç bir zaman önerilmez.

 1. Çok basit bir göreviniz var: en çok sevdiğiniz taşı seçin kendiniz ve gizli kişiliğiniz hakkında çok şey öğrenin!

  1. Elmas Taşı
  2. Akuamarin Taşı
  3. Sitrin Taşı

En Sevdiğiniz Değerli Taşı Seçin ve Gizli Kişiliğinizi Keşfedin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Elmas Taşını Seçtiniz

  Seçiminiz elmas taşı ise, o zaman dürüst, nazik ve açık bir insansınız. Kararlarınızda güçlü ve yıkılmazsınız. Sıklıkla başkaları için yol gösterici bir ışık, ışını ve özgürlüğün sembolü haline gelirsiniz.

  Antik Yunan'da elmas “yok edilemez”olarak adlandırıldı. Doğal özelliklerinden dolayı, elmas inanılmaz derecede güçlüdür, bu da onu seçen kişiyi, güçlü, tek fikirli ve hayatın sıkıntılarına dayanıklı olarak karakterize eder.

  Ayrıca, bu taş, yüksek kalitede ise, kristal berraklığındadır. Bu taşı seçen kişiler hem samimi hem de nazik olarak karakterize edilir. Bu insanlar yalan söylemez, aldatılmaz ve her zaman yardıma hazırdır.

  Sen korkusuz ve cesur bir insansın. Ufkunda bazı parlak olaylar, değişiklikler ve büyüleyici maceralar var, onlarla uğraşmadan önce tereddüt etmemelisin. Unutmayın, yol gösterici bir yıldızsın, kendinizi ve ailenizi herhangi bir etkinlikten büyük başarılara yönlendireceksiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Akuamarin Taşını Seçtiniz

  Ruhun akuamarin taşını seçtiyse, o zaman genç, tutkulu ve maceraya özlem duyuyorsunuz demektir. Bu taş, kalpten saf olan ve kontrol edilemez bir macera arayanlar içindir.

  Antik çağlarda adı “deniz suyu” olarak tercüme edilen akuamarin, diğer dünya güçlerinin bir taşı olarak kabul edildi. Aydan etkilendi ve deniz kızlarının en sevdiği süs olarak kabul edildi. Denizciler, kendilerini bu tanrıların gazabından ve sirenlerin seslerinden korumak için bu taşı taşıdılar. Şamanlar bunu doğanın ruhlarını çekmek için kullandılar.

  Akuamarin seçmiş olanların hayatlarında son zamanlarda sıkılmış olma şansı var. Ama endişelenmeyin, ruhunuz inanılmaz maceralar çekiyor ve şu anda bunlardan biri zaten size geliyor!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Sitrin Taşını Seçtiniz

  Dikkatinizi sitrin taşı çektiyse, canlı bir yaşam için susayan çok yaratıcı bir insansınız. Siz safsınız, yeni olan her şeye açıksınız ve sizi çevreleyen insanlara ve olaylara çok fazla ilgi duyuyorsunuz.

  Bu taşın adı, sitrin saflığı, temizlik ve iyimserlik veren Fransız limonundan geldi.

  Bu taşı seçenler takım çalışması, kolektif kararlara önem veren kişilerdir . Bu taş  genellikle lider, takımın ruhu, ideolojik ilham kaynağıdır, çünkü her zaman çok parlak ve ilginç fikirler yaratır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın