Parmaklarının Uzunluğu Kişiliğinin Sırlarını Ortaya Çıkartacak

Sadece parmaklarının şekline bakarak bir insan hakkında çok şey anlatabileceğini biliyor muydun?

Resme bak ve sonra parmaklarına bak. 1, 2 veya 3 tipi misin?

Parmağının şeklini seç ve kişiliğinin tüm sırlarını öğrenmek istiyorsan okumaya devam et, ne kadar doğru olabileceğine şaşıracaksın.

Parmak Şeklini Seç

Parmaklarının Uzunluğu Kişiliğinin Sırlarını Ortaya Çıkartacak
1.Şekli Seçtin
İnançlarına aykırı olduğu için yalanları, ikiyüzlülüğü ve sahtekârlığı hor görüyorsun. Büyük bir kalbin var ve başkalarına yardım etmek istiyorsun. Beğenmesen bile yaptığın tüm görevleri bitireceksin. Çok açık değilsin ve duygularını kolay kolay paylaşmıyorsun. Kim olduğundan bağımsız olarak her zaman kendini çok daha güçlü hissediyorsun. Sen duygusal bir insansın ve birine bağlı hissettiğinde çok iyi olabilirsin. Duyguları gösterme konusunda çekingensin, soğuk ve güçlü görünmek istiyorsun. Genel olarak fazla ilişki kurmadığın insanlara karşı mesafelisin ancak yakın çevrenle çok duygusallaşabilirsin. Gülmeyi çok seviyorsun ve hemen hemen her şeye gülebiliyorsun; Seni eğlendirdiği sürece, başkaları için o kadar komik olmasa bile. İfadelerin tüm düşüncelerini ortaya koyuyor. Biraz eksantrik ve gururlu olduğunu biliyorsun. Ayrıca çok hoşgörülü değilsin.
2.Şekli Seçtin
Kendine zarar vermekten korkuyorsun. İnsanların kimseye ihtiyacın olmadığını düşünmelerini istiyorsun ama aslında kendin için birini bulmayı hayal ediyorsun. Çok sadık ve özverilisin. Aşık olduğunda, tüm dikkatini ona vereceksin. Bir şey hakkında son derece rahatsız hissettiğinde bile çok sakin bir insansın. Birine ilk yaklaşan veya harekete geçen kişi olmaktan hoşlanmıyorsun. Çok kararlısın, bir kez düşündüğünde onu bitirmek için elinden gelenin en iyisini yapacaksın. Bazen öyle görülmese de çok hassas bir ruhun var. Çoğu zaman, insanlar senin hakkında yanlış bir fikre sahiptir, çünkü birinin duygularını korumak için hiçbir şey bilmediğini iddia ediyorsun.
3.Şekli Seçtin
Başkalarının görüşlerine saygı duyuyorsun. Sen çok basitsin ve neyi sevip neyi sevmediğini çok iyi biliyorsun. Ayrıca kendine güvenmeyi seviyorsun. Seni rahatsız eden ve umursamadığın şeyleri kolayca unutursun. Keşfedilmemiş bölgeleri sevmiyorsun. Yeni ve bilinmeyen bir şey yapman gerektiğinde bu seni rahatsız eder. Sorunların ve duyguların konusunda çok açık değilsin, onları her zaman kendine saklıyorsun. Bazen başkalarıyla kavga ettiğinde egon aşırı derecede yüksek olduğu için aniden yükselebilirsin. Ama sonra ilk özür dileyen sen olursun.

Share your Results: