Bir Mum Seçerek Karakterinizin Ana Yönlerini Öğrenin!

Mum yakmak, ortamı dekore etmenin veya uyumlaştırmanın bir yoludur, ancak ateş çok eski zamanlardan beri derin dönüşüm ve yenilenmeyle ilişkilendirildiğinden, ritüellerde, meditasyonda veya görselleştirmede çok yardımcı olabilirler.

Resimdeki 6 muma bakın ve beğendiğiniz birini seçin. Seçiminiz size karakterinizin ana yönlerini söyleyecektir.

Bir Mum Seçin

Bir Mum Seçerek Karakterinizin Ana Yönlerini Öğrenin!
1.Kırmızı Mumu Seçtiniz
Bolluk ve duygulardan oluşan mumu seçtiniz. Sizi en iyi tanımlayan kelimeler romantik, duyarlı ve mizaçtır. Hayatınızı ve dünyanızı derinlemesine anlamak için çabalıyorsunuz, bu da sizi mükemmel bir okuyucu ve bilgi arayan yapıyor.En büyük zorluklarınızdan biri insanların iyi niyetlerine güvenmektir, çünkü dünyanın sizi seven insanlarla dolu olduğunu kabul ettiğinizde, sevgi ve işbirliği enerjilerinin kendilerini muazzam bir güçle tezahür ettirmesine izin veriyorsunuz.
2.Altın Mumu Seçtiniz
Bir barış ve sükunet mumunu seçtiniz. Siz, dünyanızda ve sevdiklerinizin dünyasında her şeyden çok huzur ve esenlik isteyen samimi ve dingin bir insansınız. Bazen bir değişim yaratma ihtiyacı düşünürken, buna karşı belli bir direnç hissedebilirsiniz çünkü bildikleriniz konusunda kendinizi rahat hissedersiniz ve en büyük sorununuz da budur. Konfor bölgenizden çıkmak istemezsiniz.Konfor bölgenizin dışında harika şeylerin gerçekleştiği büyülü bir alan olduğunu ve korkularınızla yüzleştiğinizde, kendinize yeni olasılıkların alanlarını keşfetme fırsatı verdiğinizde, dünyanızın daha mutlu olmasına izin verdiğinizi unutmayın.
3.Yeşil Mumu Seçtiniz
Bir neşe ve iyimserlik mumunu seçtiniz. Her şeyin parlak tarafını görmeye çalışan yaratıcı, maceracı, meraklı ve tutkulu bir insansınız. İstediğinizi büyük bir kararlılık, güç ve karakterle elde edersiniz ve bir şey istediğinizde kimse sizi gerçek olana kadar durdurmaz. Asıl göreviniz sabır armağanını bulmak, yani aceleniz olsa bile hayatın ritminden daha hızlı gidemezsiniz. Bu, şu andan daha fazla keyif almanıza yardımcı olacaktır. Gerçekten size ait olan tek şeydir, çünkü tüm harika şeylerin gerçekleştiği yer burasıdır.
4.Sarı Mumu Seçtiniz
Bu farkındalık ve anlayışla örtülüdür. Sevecen, sevgi dolu, şefkatli bir insan olmanız ve başkalarına yardım etmeye büyük önem vermeniz tipiktir.Ana göreviniz hayatınızda denge kurmaktır, çünkü çoğu durumda hizmet etme ihtiyacı sizi kendi iyiliğiniz için bile riske atmaya zorlar.Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza zaman ayırın ve dikkat edin, çünkü yalnızca sağlıklı olduğunuzda başkalarını gerçekten ve etkili bir şekilde destekleyebilirsiniz.
5.Beyaz Mumu Seçtiniz
Bir zafer ve refah mumunu seçtiniz. Sonuçlara odaklanma, özveri, ne istediğini ve bunu başarmak için ne yapılması gerektiğini bilen bir şekilde karakterize edilirsiniz.Bu nitelikler çoğu zaman sizin yararınıza çalışır, ancak asıl sorununuza da yol açarlar: Gerçekleştirilmemiş bir hedef sizi caydırabilir ve hatta felç edebilir.Tüm girişimlerinizin başarılı olmadığını, bazen kazandığınızı ve öğrendiğinizi kabul ettiğinizde hayatınız daha kolay ve çok daha mutlu hale gelecektir.
6.Mavi Mumu Seçtiniz
Bir onur ve sadakat mumunu seçtiniz. Başkalarının koşulsuz desteğine olan samimi ilginiz, sevdiklerinize sadakatiniz ve fikirlerinize olan bağlılığınız ile karakterizedir. Gelecek hakkında çok düşünme eğilimindesiniz, bu yüzden aşırı temkinli ve savunmacı olabilirsiniz.Ana tatiliniz anın tadını daha fazla çıkarmaktır, çünkü birçok durumda endişeniz harika anlar yaşamanızı imkansız kılmıştır.