Mevsim Testi Sizi En Çok Neyin Endişelendirdiğini Söyleyecek

Psikologlar, her birimizin içinde kendi ideal havamıza sahip olduğumuzdan eminler. Birisi yağmurlu bir sonbaharda kendini harika hissediyor, diğerinin kesinlikle dışarıda parlak bir güneşe ihtiyacı var. Hangi hava hakkında kendinizi iyi hissediyorsunuz? Hangi mevsim sizin için mükemmel? Bu soruları dürüstçe yanıtlayın ve ruhunuzda neyin depolandığını öğrenin.

Bir Mevsim Seçin

Mevsim Testi Sizi En Çok Neyin Endişelendirdiğini Söyleyecek
Sonbahar Mevsimini Seçtiniz
Seçiminiz, artık çocuklarla ilgili konularla ilgilendiğinizi gösteriyor. Bunlar hem çocuklarınız hem de eğitim veya yetiştirme için size emanet edilenler olabilir. Şu anda çocuk beklemeniz ve yaklaşan doğum için endişelenmeniz mümkündür. Aynı zamanda çocuğunuzun davranışları, işteki veya okuldaki sorunları hakkında endişelendiğinizi de gösterebilir.
Kış Mevsimini Seçtiniz
Seçiminiz, kendi kişisel yaşamınız için endişelendiğinizi gösterir. Eşinizle veya aile ilişkinizle ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Üzülmeyin! Yakında her şey sizin için en iyi şekilde kararlaştırılacak.
İlkbahar Mevsimini Seçtiniz
Seçiminiz, bir başkasının görüşü hakkında endişelendiğinizi gösterir. Uzun süre eylemleriniz ve başkalarının huzurunda söyledikleriniz hakkında düşünürsünüz. Rahatlamaya ve başkaları hakkında daha az düşünmeye çalışın.
Yaz Mevsimini Seçtiniz
Seçiminiz her türlü şey için endişelendiğinizi gösterir. En önemlisi başarılı bir insan olamayacağınızdan ve arkadaşlarınızdan destek bulamayacağınızdan korkuyorsunuz. Ama endişelenmeyin. Herkes sizi seviyor ve kesinlikle destekliyor.

Share your Results: