BİR RESİM SEÇİN VE SİZİN HAKKINIZDA NELER OLDUĞUNU GÖRÜN. (CEVABINIZIN ARKASINDAKİ GİZLİ PSİKOLOJİ)

Choose-OneOf-This-Four-Pictures-and-Chack-What-It-Says-About-You.-1.jpg

Açık mavi bir gökyüzüne baktığınızı hayal edin. Şimdi manzarayı açık mavi gökyüzünün altında görselleştirin. Yukarıdaki sahnelerden hangisi sizi kendisine çekti? Kendinizi rahat, sakin  hissettiren bir resim seçin ve sizin için anlamını okuyun. 

CEVABINIZIN ARKASINDAKİ GİZLİ PSİKOLOJİ Renkler hayattaki güçlü unsurlardır. Mavi renginin nabzınızı yavaşlatma ve nefesinizi derinleştirme gücüne sahip olduğunu biliyor muydunuz? Açık mavi gökyüzüne karşıt olarak seçtiğiniz manzara, aklınızın derinliklerine gömülebilecek gizli bir yetenek hakkında çok şey ortaya koyuyor.

 1. CEVABINIZIN ARKASINDAKİ GİZLİ PSİKOLOJİYİ ÖĞRENİN

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

BİR RESİM SEÇİN VE SİZİN HAKKINIZDA NELER OLDUĞUNU GÖRÜN. (CEVABINIZIN ARKASINDAKİ GİZLİ PSİKOLOJİ)

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Beyaz Bir Kar Manzarası Seçtiniz

  Karmaşık fikirleri ve durumları çözmede doğal bir yeteneğiniz var. Derinlerde net kararlar verme kapasitesine sahipsiniz ve aynı zamanda güçlü bir sezginiz var. Siz doğuştan bir hayalcisiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Mavi Deniz Manzarasını Seçtiniz

  İletişim için doğal bir yeteneğiniz var. Güçlü kişiler arası becerileriniz var, siz mükemmel bir barış yapıcı ya da sorun gidericisiniz. İnsanlar sizin yanınızda daha iyi çalışır. Sen doğuştan bir danışmansın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Yeşil Dağ Manzarasını Seçtiniz

  Kendinizi ifade etmek için doğal bir yeteneğiniz var. Her nasılsa, her zaman hissettiğiniz şeyleri ifade etmek için doğru kelimeleri bulursunuz ve bu nedenle, diğer insanlar siz farkında olmasanız bile, sizinle kolayca ilişki kurabilir. Siz doğanın bir sanatçısısınız.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Sarı Çiçeklerle Dolu Manzarayı Seçtiniz

  Bilinçli veya bilinçsiz zihninizde büyük miktarlarda bilgi depolamak için doğal bir yeteneğiniz var. Bu nedenle, zihniniz sıklıkla fikirlerle doluyor, siz sınırsız yaratıcı potansiyellerle dolu birisisiniz. Siz doğanın  bir filozofsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın