Bir Taş Seçin ve Hayatınızla İlgili Size Vermeye Çalıştığı Mesajı İyi Okuyun

sadece-bir-tas-secin-1.jpg

Bir Taş Seçin ve Hayatınızla İlgili Size Vermeye Çalıştığı Mesajı İyi Okuyun

Kaynak

 1. Hoşunuza Giden Taşı Seçin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .
  5. .
  6. .

Bir Taş Seçin ve Hayatınızla İlgili Size Vermeye Çalıştığı Mesajı İyi Okuyun

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Taşı Seçtin

  İlk taş opalittir. 

  Opalit sabit fakat enerjiktir. Meditasyon için idealdir. Opalit özellikle spiriütel iletişimi oldukça geliştirir. Modern çağın getirdiği kalabalık ve yorucu dünyadan sıyrılmak istiyorsunuz. Dış dünyadan kopmak ve iç dünyanıza dönmek istiyorsunuz. 

  Eğer bu taşı seçtiyseniz, deneyim için güçlü ve hazırsınız demektir. Sahip olduğunuz yaralar kalıcı değiller. Taşın üstündeki kir gibi yıkanabilirler. Çok hassas ve kibarsınız bu yüzden diğer insanlardan korunmak sizin için bir ihtiyaç ancak zamanla kendinizi dışa açmayı öğrenmeli ve zincirlerinizi kırmalısınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Taşı Seçtin

  İkinci taş bakır taşıdır. 

  Bakır taşı yeşil doğanın iyileştirici gücünü ve çiçeklerin, ağaçların, köklerin ve bitkilerin özündeki güzelliği gösterirler. Değişimin taşıdır. Hayatınızın yönünün nasıl değiştiğini ve spiritüel olarak ne kadar geliştiğinizi gösterir. Hayatınızda olacak büyük bir değişimi belirtir. 

  Aynı zamanda aşk hayatınızda da değişimler gözlemleyebilirsiniz. Yapacağınız seçimler için harika bir zaman ve bu seçimler hayatınızda önemli bir yer kaplayacaktır. Negatif insanlar sizi zorluyor ve bu yüzden bu tarz insanlardan uzak durmaya çalışıyorsunuz. İnsanlara fazlasıyla fedakarlık yapmaktan artık vazgeçmelisiniz. “Hayır” demeyi öğrenmelisiniz. 

  Ancak bu iyi insanlara da yardım etmemeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Sadece seçini olmayı bilin. Yardım edin fakat bu konuda belirli sınırlarınız olsun. Değer görmeyi çok hak ediyorsunuz bu yüzden değer vermek ile değer görmek arasında bir denge kurmanız şart.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Taşı Seçtin

  Üçüncü taş yıldız taşıdır. 

  Bu taş bolluk taşıdır. Özgün ve özgür olabilmeniz için sizi cesaretlendirir. İlham verir ve sizi bolluğa ve zenginliğe çeker. Hayatında rekabet olan, yarışan kişiler için adeta bir şans taşıdır. Eğer bu taş ilginizi çekiyorsa, optimist bir insansınız demektir. Geleceğiniz aydınlıktır. Yolunuzda ilerlerken güneşin iyileştirici gücünden faydalanmayı unutmayın. 

  Güneşli halinizi kaybetmeyin! Hayatınızdaki her şey dengede olsun istiyorsunuz çünkü diğer türlü stresli ve gergin hissediyorsunuz. Düzenden, organizasyondan, rutinden ve yapılacaklar listesinden çok faydalanıyorsunuz. İşler her zaman mükemmel ilerlemez, bu yüzden hayatın akışına bırakın kendinizi.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Taşı Seçtin

  Bu taş maun obsidiyen taşıdır. 

  Obsidiyen toprak taşıdır fakat içinde bir ateş elementi barındırır. Düşman karşısında durmak için size yeterli gücü verecek nitelikte bir taştır. Eğer bu taşı seçtiyseniz bilinçaltınız size yeni hedeflere atılmanız gerektiğini söylüyordur. 

  Kıskançlığın sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Çok şanslısınız ve sahip olduklarınız için şükretmeyi biliyorsunuz. Her şeyin mükemmel olmasını istiyorsunuz fakat yeterli olamadığınız zamanlarda hayal kırıklığına uğruyorsunuz. İster inanın ister inanmayın siz her şeyi yapabilecek kadar iyisiniz. Mükemmel olmak yerine seçkin olmaya çaba sarf edin çünkü seçkinlik, özgünlük daha kolay elde edilir. Bu şekilde kendinizi daha yeterli hissedersiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5.Taşı Seçtin

  Bu taş havlit taşıdır.

  Havlit taşı meditasyon için idealdir çünkü zihninize odaklanmanızı sağlar. Zihninizi sakinleştirir ve rahatsız edici düşüncelerden sizi uzaklaştırır. Stres ve anksiyeteden muzdaripseniz size iyi hissettirecek, iyi enerjiler yollayacaktır. Eğer bu taş ilginizi çekiyorsa, diğer taraftan gelecek mesajlara hazır olun. Bu mesajlar size hayatta olan kişilerden veya ölmüş olan yakınlarınızdan gelebilirler. 

  Gördüğünüz şeyleri not edeceğiniz bir rüya günlüğünüz olsun. Bu taş size zarar veren bir şeyi bırakmanız gerektiğini söylüyor. Eğer odaklanırsanız değişebilirsiniz. Bu seçimi yalnızca siz yapabilirsiniz. Sahip olduğunuz gücü bir başkasına sakın vermeyin. Eğer gücünüzü verirseniz, o kişiler sizin hayatınızı şekillendirmeye başlarlar. Başa siz geçin ve hayatınızı yalnızca siz değiştirin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6.Taşı Seçtin

  Bu taş dalmaçyalı yeşimtaşıdır.

  Bu taş duygularınızın dengeli olmasını ve zor anlarda sakin kalmanızı sağlar. Bu taş geçmişte başınıza gelen bir olay karşınıza tekrar çıktığı zaman mantıklı bir seçim yapmanıza yardımcı olur. Geçmişten gelen negatif enerjileri bloke etme özelliği vardır. Aynı zamanda bu taş, neşeli bir insan olduğunuzu ve eğlence peşinde koştuğunuzu gösterir. 

  Yeni maceralara atılın ve yeni insanlarla tanışın. Hak ettiğiniz yaşama kavuşmak için geçmişi geride bırakmalısınız ve geçmişi affetmelisiniz. Nefret dolu konuşmak yerine sevgi dolu konuşmaya gayret edin. Bu aralar gergin hissediyor olabilirsiniz. Konuşmalarınız yüzünden başınız derde giriyor olabilir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın