Ruhunuzdan Mesaj Almaya Hazırmısınız? O Zaman Bir Sembol Seçin

spirit-1.png

Herkes günümüzde yoğun enerjilerin etkilerini hissediyor ve bu enerjisel etkilerle süper hassas ve dokunaklı olduğunuzu fark edebilirsiniz. Bütün bunlar devam ederken, biraz rehberlik için ruha dönüşmek faydalıdır.

 1. Ruhunuzun mesajının sizin için ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız, sembollerden birini seçin.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ruhunuzdan Mesaj Almaya Hazırmısınız? O Zaman Bir Sembol Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Sembolü Seçtiniz

  Yaptığınız an, yapmak zorunda olduğunuzu bildiğiniz gerekli kararları vermeyi gerçekten taahhüt ediyoruz, işler hızla ilerlemeye başlayacak. Seçimlerinizle ileri geri gitmeyin. Kararınızı verin ve seçiminize sadık kalın. Tüm evren senin kararını vermeni bekliyor. İşleri çok karmaşık hale getiriyorsun. Hayallerinize doğru gitmeye hazır olun.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Sembolü Seçtiniz

  Ruhunuz, kardeşinize karşı şefkat ve empati beslememenizi istiyor.

  fkat ve empati beslememenizi istiyor. Her birimiz kişisel bir savaş ya da ikili mücadele ve etrafında büyük ölçüde onlar için alan tutarak size yarar sağlayacak birkaç kişi var. Kalbinizde o kadar çok ışık tutuyorsunuz ki  birçok kişi için meydan okuyan bir fenersiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Sembolü Seçtiniz

  Kendinizi bugünlerde savunmanız gerektiğini hissedebilirsiniz, çünkü başkaları ile bazı yanlış anlaşılmalar olabilir ve düğmeleriniz sadece itilmekten değil, ezilmekten ibarettir. Ruhunuzdan gelen tavsiye, tepki vermeden önce beklemek ve nefes almaktır!  Bazen yüzünüz mavi olana kadar kendinizi açıklayabilir ve koruyabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın