Bir Kart Seç Ve Melek Mesajını Al

Çoğu zaman kendimizi hayatımızın bir dönüm noktasında bulduğumuzda, zihnimiz sürekli o kadar yüksek sesle gevezelik eder ki, dengeli bir karar veremeyiz.
Bugün melekler sana bir mesaj getirecekler, böylece yalnız olmadığını, her zaman yanımızda gezindiklerini fark edeceksin.

Hepimizin öğrenmesi gereken belirli dersler var ve bu dersleri öğrenmenin ne kadar zor olduğu büyük ölçüde içinde bulunduğumuz zamanı kabul etmeye ne kadar istekli olduğumuza bağlı. Evrensel güç, ister dua, ister meditasyon veya basit mesajlar yoluyla olsun, tüm kararlarımızda bize rehberlik etmeye istekli olmaktan daha fazlasıdır, tek yapmamız gereken Evrenden gelen bu sinyalleri dinlemeyi öğrenmektir.

Şimdi rahatla ve derin bir nefes al, yüksek Benliğinle bağlantı kur ve sana en çok hitap eden bir kartı seç.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Melek Mesajını Al
1.Kartı Seçtin
Zihni, duyguları ve bedeni iyileştirmek için yardım al. Anlayarak iyileş ve sorunun köküne in. Geçmişin hikayeleri bize izler bırakırken aynı zamanda duyguların yaraları da belirginleşir. Günler geçtikçe, yavaş yavaş acı ve uyumsuzluk kalıcı olarak ruhumuza yerleşti. Bu anlarda, psişik gücümüze göre, vücudumuzda rahatsızlıklar ve ayrıca hastalıklar şeklinde yaralar oluşur. Bu kart, geçmişin tüm yaralarını iyileştirme zamanının geldiğini gösterir. Ruhumuz bedenimiz aracılığıyla dikkat çeker ve yaşamımızı bozan tüm rahatsızlıkları iyileştirmek için gerekli özeni ister. Düşünme anlarındayız. Geriye bakmamız ve bizi içinde bulunduğumuz duruma doğru sürükleyen deneyim ve hisleri akıllıca analiz etmemiz önemlidir. Melek Mesajın: Bu kart bugün hayatına geçmişin yaralarını iyileştirmen, hayatını neşe ve gençlikle doldurmana yardım etmek için geliyor. Bedeninin Dünya gezegeninde sahip olduğun en değerli şey olduğunu, gençlik ve sağlığın sonsuza kadar onda kalması için tüm şımartılmanı, özenini ve iyimserliğini hak ettiğini hatırlatır, böylece aşk, beden, ruh, duygular ve zihin iplikleriyle birleşir.
2.Kartı Seçtin
Kendini ne istediğini bildiğin bir anda buluyorsun. Fikirlerin şekillendi ve ulaşmak istediğin hedefe ulaşmanı sağladı. Yol muhtemelen uzun ama bunun için zorluklarla dolu olması gerekmiyor. Meyveyi beklediğin kadar çabuk alamayabilirsin, ancak disiplin ve sebatla hedefe ulaşacağından emin olabilirsin. Umut Meleği, doğru kararı verdiğini bilmenin güvenine sahip olman için koşulsuz yardımını sunar. Umut, hedef olarak belirlediğimiz yolun sonuna ulaşmak için bize ışığı gösteren tohumdur. Yorgunluk tonlanır ve korku kaybolur. O anda güvensizlik ortadan kalkar ve ilahi güçle güven ve güvenlik bize gelir. Bu deneyimi neşe ve özveriyle yaşa, çünkü yol boyunca harika meyveler elde edeceksin. Başarı sadece nihai sonuçta değil, her gün bizi zenginleştiren ve insan olarak kendimizi geliştirmemizi ve ışık varlıkları olarak büyümemizi sağlayan deneyimlerde bulunur. Melek Mesajın: Umut Meleği, doğru fikre sahip olduğunu ve doğru yolda olduğunu söylemek için seninle buluşmaya geliyor. Fikirlerine bağlılığın meyvelerini toplamak için sebat ve özveri gerekli olacaktır. Kendin için belirlediğin yolu cesaret ve güvenle yürürsen, amacın gerçekleşecektir. Başarını ve zaferini sağlamak için Umut Meleği yanında.
3.Kartı Seçtin
Gerçeklerle dolu hissedeceksin. Kendimize irade vermek, önerdiğimiz tüm görevlere kendimizi sıkı sıkıya adamak. Mesleki faaliyetlerinin önem kazandığı bir dönemdesin. Bu günlerde, hayatında çeşitli profesyonel fırsatlar ve ayrıca doğrudan katılımını gerektiren durumlar ortaya çıkıyor. Harekete geçme zamanı. Bu sorunlarla kişisel olarak ilgilenmen gerekecek. Bu kart, projelerine başlamak için iyi bir zamanda olduğunu duyurur. Meleklerin yardımı her gün kalıcı olarak yanında olacaktır. En iyi niteliklerini eylemlerine koymana yardımcı olacaklardır. Üstlendiğin her şey başarılı olacaktır, ancak konuyla ilgilenmen ve bugün yapabileceklerini yarına bırakmaman gerekir. Profesyonel görevlerin de çok fazla kişisel gelişime sahip olduğunu unutma. Zenginlik, bir ofiste, restoranda, fabrikada veya mağazada çalışırken, yaptığımız işten memnun ve mutlu hissettiğimiz anda gerçekleşir. Melek Mesajın: Profesyonel dünyayla ilgili her şey için harika bir andayız. Önümüzdeki günlerde yeni fırsatlar ortaya çıkabilir. Tutumunun disiplinli ve düzenli olması gerekir. Yapılan güzel işler sayesinde hayatın başarılarla dolu olacaktır. Disiplin Meleği, hepsinde bize yardımcı olmak için yanımızda olacak.

Share your Results: