Bir Kart Seç Ve Yaşam Tavsiyeni Al


Hayattaki basit şeyler, berrak gecelerde parlayan yıldızlar gibidir. Her zaman oradalar, bizi çevreliyorlar, bize ince sihirlerini sunuyorlar; Ancak, onlara bakmak veya var olduklarını hatırlamak için her gün durmuyoruz.

Sadece eksik olduğumuzda, hayat bize küçük ya da büyük bir aksilik verdiğinde, aniden kalplerimizi gerçekten iyileştiren şeyin değerini anlarız.

Bazı insanlar, varolma şeklimiz ne kadar basit olursa, o kadar az endişe duyacağımızı ve o kadar az hata yapacağımızı söylüyor. Resimdeki kartlardan birini seçerek yaşamın hakkından bir ipucu alabilirsin.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Yaşam Tavsiyeni Al
1.Kartı Seçtin
Hayattaki basit şeylerden zevk almayı, paranın güzel anılara ve sevinçlere sahip olmak için bir engel olmadığını öğrenmenin zamanı geldi. İpucu: Bu ayı günden güne sadelikle birleştir, böylece ruhun hayattaki basit şeylere bir çocuğun bakışı gibi yeniden bakar.
2.Kartı Seçtin
Artık çözümü olmayan şeyleri bırakmayı öğrenebilirsin, çünkü elde ettiğin tek şey, kabul etmek yerine üzülmek veya endişelenmektir. İpucu: Başkaları ve sorunları, senin değiştirmene bağlı olmayan şeyler hakkında endişelenmeyi bırak. Onu kabul etmeye, bırakmaya, kontrolü bırakmaya ve her zaman bir şekilde olacak olanla ilgilenmeye çalış. Mutlu ol ve kabul et.
3.Kartı Seçtin
Herkesle ve her şey için savaşmayı bırakmanın zamanı geldi. İpucu: Kendine biraz sabırla neden bu kadar kötü bir ruh hali içinde olduğunu sor. Belki de başına gelenleri başkalarına yansıtıyorsun ve elde ettiğin tek şey onu ortadan kaldırmaktır, ama seni rahatsız eden şey hala oradadır. Dünyayla savaşmayı bırak ve kalbini iyileştir.

Share your Results:

Bir Kart Seç Ve Yaşam Tavsiyeni Al

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı