Her gün Yapmış Olduğunuz 5 Şey Bilinçaltınızdaki İnsanüstü Güçlerinizi Engelliyor

bilincalti-1.jpg

Hepimiz içimizde belli bir maneviyat seviyesinde doğarız. Her nasılsa, hayatımız boyunca, başlangıçta doğduğumuz benlikle temasımızı kaybederiz.

Yaşamın bizimle oynamasına izin veriyoruz. Kentsel (hava kirliliği) alanlarda çok fazla zaman harcarsak, negatif enerjilere maruz kalırız. Bu şeylerin her bir parçası muazzam strese neden oluyor… genel sağlığınıza ne yaptıklarından bahsetmiyoruz bile.

Bizler gerçekten güçlü insanlarız. Etkileyici olduğumuza karar vermeliyiz. Etkilenmemeliyiz. Kimse bir şey yapıp yapamayacağınızı söyleyemez. Çünkü bizler süper güçlü insanlarız

Bu 5 şeyin sizden alınmasına izin vermeyin:

 1. 1 Negatif Enerjili Kişilerin Yanında Durmak


  Kötü insanların senin üzerinde kötü bir etkisi vardır. Çoğuna inanmamayı tercih etmeliyiz çünkü bu, arkadaşlarımızı kaybetmek demektir. Ama kibar görünmeden önce ruh sağlığınızı nasıl önceliklendireceğinizi öğrenmelisiniz. Y

  ani, kendinize nasıl iyi davranacağınızı bile öğrenemiyorsanız, tüm ‘iyilik’ titreşimleriyle ne yapacaksınız? Dürüst olmak gerekirse, kendinize doğru davranmazsanız ve kendi kendinize iyi davranmazsanız, başka insanlara karşı nazik olmanın bir faydası yoktur.

  Olumsuz insanları hayatınızdan bilinçli olarak ayıklayın. Onları tanımak sizin için kolay olacaktıe. Bunlar enerjinizi düşürüyorlar ve onlarla takılınca sizi sürekli olarak üzüyorlar. Sürekli olarak sizi eleştirirler yaşamınızı daha iyi geçirmek istorsanuz onlardan uzak durun.

 2. 2 Doğada Zaman Geçirmemek


  Kafanın derinliklerine gömüldüğünde, gerçek dünyayı ve onun güzelliğini kaybetmek son derece kolaydır. Doğa'yı bir ekrandan görüyoruz. Doğaya yakın olmak, bir kişinin ruh sağlığı için çok faydalıdır. Hayattan asla kaçınılmamalı ya da bir öncelik olarak gösterilmemelidir. Yoğun programınızdan biraz zaman ayırın ve Doğanın kucağında hiçbir şey yapmadan geçirin. 

  Bir bahçede oturun, bir ağacın altında kitap okuyun, bulutların üzerinizden geçtiğini izleyin. Bu Sizinle doğal güçler arasında daha yakın bir ilişki kurar. Dünya ile arkadaş olun doğa sizin içinde kapılarını açacaktır.

 3. 3 Stresin Hayatımızın Bir Parçası Olmasına İzin Vermek


  Bu 21.yüzyılda doğal bir olay, ama bu sağlıklı veya herhangi bir şekilde normal olduğu anlamına gelmez. Stresin yenilmez olduğunu varsaydık, bu yüzden hayatımıza hoş geldin diyoruz. Kaynağı ne olursa olsun  vücudunuzu insanlık dışı bir baskıya maruz bırakmak  asla gerekli değildir. Kendini sev ve bazı yüklerini serbest bırak.

  Esnek bir çalışma programı bulun, kendi kendinizden gerçekçi olmayan beklentileriniz yok, kendinizi bolca hile günleri ve molaları verin, işinizin hayatınızın her yerinde olmadığını anlayın. Lütfen gereksiz baskıya, çoğu kendi kendine empoze olmasına izin vermeyin, iç sesinizle bağlantınızı mahvetmeyin.

 4. 4 Sağlığınızı Koruyun ve Kendinize Dikkat Edin


  Hem fiziksel hem de zihinsel demek istiyorum. İki bölüm birbirini tamamlıyor. Genelde hasta bir kişiyseniz, o zaman siz de mutsuz olursunuz. Kasten eğlenceli düşüncelerinizi veya duygusal istismarınızı yaşıyorsanız, o zaman vücudunuza yansıyacaktır. Değişimlere sürekli ve bilinçli bir şekilde şahit olun.

  İki çalışmanın hiçbiri yalıtılmamıştır. Eğer iyi ruh halindeyseniz, daha hızlı iyileşirsiniz. Sürekli kötü iseniz, o zaman vücudunuzdaki bazı iyi hücreleri mahvedersiniz. Ayrıca, hastaysanız, depresyonunuz daha kolay saldırmak için bir yolunu bulur.

 5. 5 Topraklanmış Kalın


  er çekiminin çekilmesini hissedin. Köklü ve bu Dünya ile bir olun. Doğa yatağında çıplak ayakla yürümek. Çevrenizdeki yeşil renklere dokunup hissedin. Duyusal algılar ve çeviklikleri, maneviyatın gerçekleşmesi için çok önemlidir. 

  Eğer Doğa'nın yapay ikameleri ile sürekli olarak uğraşıyorsanız, o zaman kendinizi birincil enerjiden koparırsınız. Bunu yapmayın. Doğa mucizesi ile temasta kalmak için yukarıdaki tüm noktaları birleştirin. Asla hayal kırıklığına uğramazsınız.