En Beğendiğiniz Fatma Ana Eli Sembolünü Seçin Sizin İçin Olan Anlamını İyi Okuyun

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_79e7ebec-a0b2-4364-9bd5-f9ac08daf108-1.jpg

Fatima ya da hamsa’nın eli, barınak, servet ve güçle ilişkili koruyucu bir figürdür.

Hamsa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da popüler olan takı ve duvar asmalarında yaygın olarak kullanılan avuç şeklinde bir semboldür.

Aynı şekilde, en sevdiğiniz hamsa’nın özellikleri hayatınızın ve kişiliğinizin yönlerini temsil edebilir.

Şimdi resme bakın ve en sevdiğiniz hamsa’yı seçin ve anlamını keşfedin.

 1. En Sevdiğiniz Hamsa'yı Seçin Ve Anlamını Keşfedin.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

En Beğendiğiniz Fatma Ana Eli Sembolünü Seçin Sizin İçin Olan Anlamını İyi Okuyun

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  .Enerjik ve meraklı:

  Kendinizi gönüllü, aktif, yaratıcı, huzursuz ve doğal olarak keşfedici bir kişi olarak nitelendiriyorsunuz. Her zaman iyi bir tavır sergilemeye çalışın ve hayattaki yeni şeyler, yeni bir iş ya da yeni bir grubun parçası olmak gibi tutkulu ve heyecanlısınız. Zamanınızın çoğunun geleceği düşünerek harcanması muhtemeldir, bu yüzden zaman zaman biraz endişeli bir kişi olabilirsiniz.

  Asıl zorunluluğunuz, hayatınızın yoğunluğunu ve düşüncelerinizi kontrol etmektir. Şu anda burada olan şeylere bağlı huzurlu ve sakin bir yaşam, kuşkusuz daha dolgun ve mutlu bir yaşamdır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Yaratıcı,asil ve samimi:

  Kendinizi, çevrenin özelliklerini gözlemlemenize veya çevrenizdeki insanlara çok iyi uyum sağlamanıza ve onları anlamanıza olanak veren çok gelişmiş bir duyarlılığa sahip bir kişi olarak nitelendirirsiniz. Bu duyarlılık, yaratmanız için özel bir armağana sahip olmuştur ve bu nedenle, sizi çevreleyen alanlarınız veya yaptığınız her şey, sizin belirsiz kişisel damganızı taşır. Aynı şekilde, hassasiyetiniz ve dürüstlüğünüz, bazen size oyun oynayabilir ve insanların size yeterince değer vermediğini hissettirebilir.

  Asıl zorunluluğunuz, kendinizi olduğunuz gibi kabul etmeyi ve değer vermeyi öğrenmek, çünkü sen harika bir insansın. Bunu yaptığınızda, kendinizle ve başkalarıyla olan ilişkinizi geliştireceksiniz, çünkü mutluluğu yansıtan bir kişi olacaksınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Tutkulu ve kararlı:

  Büyük kararlar veren bir kişi olarak nitelendiriliyorsunuz. Bir şey istediğinde, her zaman onu elde etmenin bir yolunu bulacaksın ve görevinde seni durduracak hiçbir şey ya da kimse yok. Hayatınızı büyük bir güçle yaşarsınız ve bazı durumlarda insanlar sizi kaba biri olarak görebilir ve hatta bazı durumlarda korkutucudur.

  Ana meydan okuma ruhunuzu yenilemek için sessizlik anları bulmaktır. Tabiatta oturmak ve meditasyon yapmak için olmasa da, kendinizi sessizlik içinde güvence altına alma pratiğini kullanabiliyorsanız, stresinizi bu şekilde azaltacak ve daha fazla doluluk ve dinginlik anlarına sahip olacaksınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Hoş ve huzurlu

  Kendinizi sessiz, sevgi dolu, nazik bir insan olarak aileniz ve size en yakın olan insanlar için büyük bir sevgi olarak nitelendirirsiniz. Bazı durumlarda dünyanın çok telaşlı ve güvensiz bir yer olduğunu düşünebilirsiniz ve siz  sevdikleriniz için bir barış ve huzur alanı yaratarak o dünyadan kaçınmak istersiniz. Olduğunuz gibi, çok hoşgörülü olabilir ve başkalarının sizden ne istediğini kabul edebilirsiniz.

  Ana meydan okuma, hayır kelimesinin değerini öğrenmek. Başkalarını hayal kırıklığına uğratmak istemediğiniz normaldir, ancak beğenmediğiniz bir şey önerdiklerinde, sessizlik içinde kabul etmek ve daha sonra pişman olmak yerine görüş açınızı hemen sunmak tercih edilir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Tutarlı ve idealist

  İlk denemeden şeyleri yapmaya kararlı, düzenli ve titiz bir insan olarak nitelendirilirsiniz. İşlerin iyi gitmesini istiyorsanız, bunları kendinizin yapması daha iyidir ve aynı zamanda başkalarının konforunuda bozduğunuzu  düşünürsünüz. Reformu iyi ve doğru bir şekilde yapılmadığını düşündüğünüz reformu değiştirme ihtiyacını hissedersiniz, bu da sizi tatminsizlik dönemi yaşamanıza neden olabilir.

  Ana meydan okuma sınırlarının ötesinde çalışma eğiliminin farkında olmaktır. Projelerinizin önemli olduğu açıktır, ancak enerjinizi tazelemek ya da yenilemek istemiyorsanız net ve verimli bir şekilde devam edemezsiniz.  Sonuçlarınızı Paylaşın