Hayat Yolunuz Hakkında Mesaj Almak İçin Bir Sembol Seçin

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_dc4d2dfc-920b-47ae-a1ef-66b38639a373-1.jpg

Bazen doğru yolda olduğumuza dair küçük bir işarete (veya belki de büyük bir işarete) ihtiyacımız vardır, ya da belki de değişim zamanıdır.

Ruhunuzdan özel mesajınızın ne olduğunu öğrenmek için gözlerinizi kapatın, “Ruhumdan mesajım nedir?” Sorusunu sorup daha sonra en beğendiğiniz sembolü seçin.

 1. “Ruhumdan mesajım nedir?” Sorusunu sorup daha sonra en beğendiğiniz sembolü seçin.

  1. 1 : Ying Yang
  2. 2: Soru İşareti
  3. 3: Balta
  4. 4: Yüzük
  5. 5: Halter
  6. 6: Bisiklet

Hayat Yolunuz Hakkında Mesaj Almak İçin Bir Sembol Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Ying Yang:

  Ying Yang sembolünün ruhumuzdan aldığı mesaj, yaşamınızda birçok alanda sizi test etmiş olan alanla veya iki kişiyle ilgilidir. Titreşiminizi yükseltmek, bazı negatif karmaları temizlemek, pozitif / iyi karmaları yaratmak ve kendinizi inanılmaz derecede şaşırtıcı fırsatlarla hizalamak için fırsatınız var ve bu testler boyunca çalışırken tepkiniz düşüyor.

   Bu sembolü, tüm zorlukların diğer taraftaki ışığı ortaya çıkardığını hatırlatmak için aklınızda tutabiliyorsanız, bu testlerin diğer tarafında sizi bekleyen kutsamalarla hizaya koyacaksınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Soru İşareti:

  Soru İşareti mesajı, o inanç sıçramasının ve o ruhun sırtınıza güvenme zamanının geldiği bir geçerliliktir. Bu inanç zaferini planlamak için biraz zaman ayırmanız gerekebilir. 

  Şu anda en önemli olan şey, kendinize gerçek dürüst olmak ve hayatınızdaki alanların durgun olan ve bu alanların amaçlarına hizmet etmiş olabileceğini kabul eden bir şey yapmaktır. 

  Değişim kaçınılmazdır ve bu değişiklikleri bizim için başlatan ruhtan ziyade değişimi başlattığımızda daha hoş olur.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Balta:

  Baltanın sizin için mesajı, sizi sınırlayan ve sizi bekleyen yeni ve heyecan verici deneyimlerden uzak tutan eski düşünce biçimlerini bırakmanızın çok önemli olduğudur. 

  Birçoğumuz alışkanlık yaratıklarıdır ve bazen inanç sistemimizde gerekli değişiklikleri yapmak söz konusu olduğunda kimi zaman hoşnut olurlar. 

  Geçmişte hayal kırıklığı yaratan deneyimler genellikle farklı bir bakış açısına sahip olma konusundaki istekliliğimizin yanı sıra bazı şeylere farklı bakış açılarıyla gelen yeni düşünce süreçlerini de sınırlandırır. 

  Bu zamana kadar inanç sisteminiz üzerinde genişlemeye açık olursanız,hoş bir süpriz olacaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Yüzük:

  Yüzük, bu örnekte bize tüm ilişkilerin dengeyi, açık iletişimi, karşı tarafın duygularına saygı duymayı, kabul etmeyi ve onurlandırmayı gerektirdiğini hatırlatır. 

  Şu anda, ruh, hangi ilişkilerin (dengelerin) dengede olduğunu veya olmadığını düşündüğünüzü sorar; aile, arkadaşlar, iş arkadaşları, romantik ortaklar ve içsel benliğinizle olan ilişki.

   İlişkilerinizi yansıtacak kadar çok zaman harcadıktan sonra, dengede olmayan ilişkiyi geliştirmek için gerekli olan gerekli değişiklikleri yapın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Halter:

  Halter sembolü, oyununuzu yüz yüze gelmenin, zamanı gelip en çok korkan durumu almanın tam zamanı olduğunu söylüyor. Korkular felç  edici olabilir ve kesinlikle sizin zamanınızın, enerjinizin ve duygularınızın verimli bir kullanımı değildir. 

  Bunlar Korku ile ilgili olabilir; Sevgiye açık olmayı, hayalinizdeki işi bir uygulamaya koymanızı, sevdiğiniz birini söylemenizi, sizi hayal kırıklığına uğrattığını söylemenizi veya duygusal, zihinsel ve fiziksel olarak sizi felç eden herhangi bir durumla ilgili olabilir.

   Gözdeki korkuya bak ve yanına adım atmasını söyle, sonra da işini hallet. Kullandığınız güç ve cesaret, sevgi dolu, iddialı, kibar, güçlü ve rasyonel bir güçtür. Cesaretin kendinden emin dağları senin için hareket ettirecek.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Bisiklet

  Bisiklet, tepki ve duygularınızı kontrol eden tek kişi olduğunuzu hatırlatır. Dış etkilerin damarınıza basmasına izin verebilir veya zorlu durumlardan süzebilir ve bir sonraki hareketinizin ne olduğuna karar verebilirsiniz.

   Bu sembol, hayatınızda hareketin ve proaktif bir katılımcının kaderinize ulaşmanızın en iyi yolu olduğunu hatırlatmaktır. Bip bip!deyip Geçin, yaşamak için inanılmaz bir hayatınız var!

  Sonuçlarınızı Paylaşın