Koruyucu Meleğinizden Fiziksel Mesajları Tanımanız İçin 6 Yol

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_1be4cb0a-3f22-4f30-90ef-4a92129d61a4-1.jpg

Koruyucu meleğiniz, dua veya meditasyon sırasında onunla bağlantı kurarken, sizinle temas kuracak olan fiziksel alandan ve ruhsal alandan çıkabilir.

Burada koruyucu meleğinizin fiziksel bedeninizde hissedebileceğiniz bir dokunuşla size mesaj gönderebileceği farklı yollar vardır.

KUÇAKLAMA – MELEK SARILMA

Koruyucu meleğiniz özellikle cesaretlendirmeye ihtiyaç duyduğunuzu hissettiğinde, meleğiniz sizi başka bir insanın size sarıldığını hissedecek, ama kimse görmeyecek bir şekilde sizi kucaklayabilir.

Meleğinizin kucaklamasını, bir insanın kucaklaşmasını yaşayabileceğiniz, elinizi tutan, saçınızı ovuşturan, sizi omuzlarında ya da sırtınızda okşayan ya da sizi kucaklayan bir kişi gibi hislerle, farklı şekillerde yaşayabilirsiniz.

Bu, özellikle, içinden geçtiğiniz bir tür travma gibi, size büyük acı veren bir şey hakkında dua veya meditasyon yapıyorsanız olabilir.

Sıcaklık Hissi

Melekler onlardan gelen ışığın ısısıyla dolduğundan, koruyucu meleğiniz size yaklaştığında dua ettiğiniz veya meditasyon yaptığınız yerde sıcaklık artışını hissedebilirsiniz. Ani bir sıcaklık hissi duymak, meleğin o anda size dokunduğunu gösterebilir.

Bu tür bir dokunuş, koruyucu meleğinizin sürekli sizin üzerinize baktığını ve sizin için baktığını belirten bir mesaj gönderir.

Meleklere Özgü Rüzgar veya Esinti

Ruh genellikle fiziksel dünyada rüzgâr olarak kendini gösterir, bu yüzden koruyucu meleğiniz yüzünüzü fırçalarken veya saçınızı karıştırırken ya da etrafınızdaki rüzgarda hafif bir esinti şeklinde size dokunabilir.

İçeride dua ediyor veya meditasyon yapıyorsanız ve doğal bir esinti ya da rüzgâr estirmek için herhangi bir pencereyi veya kapıyı açık bırakmıyorsanız, muhtemelen koruyucu meleğinizden gelen ani bir esinti ya da rüzgarın olduğunu anlayacaksınız. Başka bir anlatım işareti, eğer hava hareketi sizi etkiliyorsa, fakat etrafınızdaki nesnelerden hiçbiri etkilenmez (örneğin, yakınınızdaki bir masadaki kağıt yığını bozulmamışsa).

Bu tür bir dokunuş genellikle koruyucu meleğinizin sizinle iletişim kurmak için bazı rehberlik veya haberlere sahip olduğunu gösterir.

Sıvı Hissi

Koruyucu meleğiniz size dokunduğunda, üzerine dökülen ılık bir sıvı hissi hissedebilirsiniz. Sıvı, bal veya yağ gibi zengin ve yaygın hisseder. Meleğiniz vücudunuzun (kafanız gibi) belirli bir kısmına bu şekilde dokunabilir veya sıvı hissinin sizi tamamen kapsadığını hissedebilirsiniz.

Bu tür bir dokunuş, sizin için derin, koşulsuz sevgiyi ifade eden bir mesajdır.

Birinin Yanında Oturduğunu Hissetmek

Dua ettiğiniz veya meditasyon yaptığınız her yerde, koltuğunuzda, bankta, sandalyede, zeminde veya yatağınızda yanınızda oturan koruyucu meleğinizin fiziksel hissini hissedebilirsiniz.

Hatta orada oturan birisini (koltukta veya yatak çarşaflarındaki kırışıklıklar gibi) görebiliyorsunuz, ancak meleğin kendisinin fiziksel formunu göremiyorsunuz.

Yanınızda oturarak, koruyucu meleğiniz size, ifade ettiğiniz düşüncelere ve duygulara dikkatlice dinlediğine dair mesaj gönderiyor.