Resimde Gördüğünüz İlk Şey Gölge Benliğinizi Ortaya Çıkaracak

ilk-ne-gordunuz-1.jpg

Gölge Benliğiniz,hayatlarımızda harika sonuçlar çıkarabilen muazzam bir gücün gizli bir gücüdür.

Bu, insanın aynı zamanda, sadece küçük zayıflıklardan değil, aynı zamanda pozitif şeytani bir dinamizmden oluşan bir gölge tarafının da olduğu korkunç bir düşüncedir. Baykush.net olarak sizler için derlediğimiz bu testte ilk gördüğünüz şey gölge benliğinizi açığa çıkaracak.

 1. Resimde İlk Olarak Ne Gördünüz?

  1. AYI
  2. DAĞ
  3. AĞAÇLAR
  4. AY

Resimde Gördüğünüz İlk Şey Gölge Benliğinizi Ortaya Çıkaracak

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  AYI GÖRDÜNÜZ

  Kalbiniz tarafından yönlendirilirsiniz

  Resimde gördüğünüz ilk şey ayı ise, o zaman kalbinizin içinde bir savaş var demektir. Bu savaş hiç bitmeyecek ve muhtemelen çok genç yaşlardan beri de hatırlıyorsunuzdur.

  Ayı, bilinçaltının ortaya çıkmamış tüm kuvvetlerini sembolize eder. Gölge benliğiniz kendinden çok daha güçlüdür ve güçlü bir ayı gibi kaderini yönlendirir ve geleceğini yaratır. Libidonuz uyandığında, gerçekten yaratıcı veya yıkıcı olabilen büyük miktarda enerji ile uğraşırsınız. Bu enerjileri neredeyse hiç yönetemezsiniz ve onları daha yoğun bir hale getirebilirsiniz.

  Sen, senin tarafından bile kontrol edilemeyen, doğanın şiddetli bir gücüsün. Bu gücü benimsemen akıllıca olur. Kendinizi nasıl çekeceğinizi öğrenmelisiniz - enerji aşırı olduğunda - ve daha da önemlisi meditasyon ve sevgi ile kendinizi nasıl sakinleştireceğinizi öğrenin. Duygularınızı kucakladıktan sonra harika şeyler yapabilirsiniz!


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  DAĞ GÖRDÜNÜZ

  Düşünceleriniz Tarafından Yönetiliyorsunuz

  Eğer ilk fark ettiğiniz şey dağlar ise, her zaman tetikte olmanı gerektiren, ara sıra fedakarlık isteyen kimyasal bir işlemsin demektir.

  Dağ simyacıları temsil eder. Zor olan dağın tepesine tırmanmak için çaba gerektiren yolları simgelemektedir. Fakat dağın tepesi, sadece birinin üzerinde durabileceği yalnız bir yerdir. Kalbinin derinliklerinde sadece kendinin seni anlayabileceğini düşünüyorsun. Ama bu doğru mu? Belki  de başkalarına ve kendinize karşı dürüst olmadınız. Kabul edilmek için kalbinizi açmalısınız.

  Muhtemelen önce kariyerinizi daha sonra sosyal ve kişisel hayatınızı, kalbinizi yıpranmaktan kurtarabilirsiniz. Bu sizin yorgun hissetmenizi sağlar ve her geçen gün bu yorgunluk daha da derinleşir. Bu şekilde olmak zorunda değil. Denge önemlidir. Tek ihtiyacınız Aşk.  Simyacılar, filozofların taşının dağın tepesinde değil, kalbinde olduğuna inanırlar.

  Sen başarıları tarafından değil, aynı zamanda takdir edilmesi gereken harika bir ruhsun! Eğer sadece insanlar senin ne kadar harika olduğunu biliyorlarsa!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  AĞAÇLARI GÖRDÜNÜZ

  Ruhunuz Tarafından Yönlendirilirsiniz

  Bu resimde gördüğünüz ilk şey, ağaçları olan bir ormansa, o zaman sizin gölgeniz, muhtemelen kabul edeceğinizden çok daha sosyal yönelimlidir.

  Ormanın ağaçları her zaman birbirimizle, anlayabileceğimizden çok daha fazla yolla iletişim halindedir. Kökleri birbirleriyle haberleşmek ve  birbirlerine yağmurlar hakkında bilgi vermek ve onları tüm tehlikelere karşı uyarmak için birbirleriyle bağlantılıdır. Ağaçlar konuşur ve siz de öyle. Çevrenizdeki diğer kişilerle daha fazla bağlantı kurmanız gerekiyor. Topraklama yoluyla Dünya ile bağlantı kurun.

  Bir ormandaki ağaçlar gibi, hepimiz Doğa Ana ile bağlantılıyız. Ona dönmek sevinç ve sevgi almamıza yardımcı olacaktır. Geçmişte zarar gördünüz ancak bunun sizi etkilemesine izin vermeyin. Daha fazla arkadaş edinin, dışarı çıkın ve flört edin, gülün, ağlayın ve daha fazlasını yaşayın! Gizlediğiniz tüm bu güçlü duyguları ifade etme zamanı. Ne kadar çok tecrübe ederseniz, o kadar güçlü olursunuz!


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  AY GÖRDÜNÜZ

  Hayalleriniz Tarafından Yönlendirilirsiniz

  Bu resimde gördüğünüz ilk şey, nispeten küçük ay ve onun yıldızlarıysa, o zaman muhtemelen bu dünyaya ait değilsinizdir.

  Bizler, bizim Dünyamıza ait olmayan ruhlar ve varlıklar tarafından dokunan Peri dünyasının ışıltılı bir gücüyüz. Bu Dünya'nın görünmez Güçleri ile bağlantılı olanlardan birisiniz. Rüyanızda, sürekli olarak size tavsiyelerde bulunan periler ve Melekler tarafından ziyaret edilmiş olabilirsiniz. Kaderinizi yaratıp yaratmadığınızı hayal edin. Hayallerinizi yazmayı deneyin. Bu, güçlerini açmanıza ve sizin hakkınızda daha fazla şey anlamanıza yardımcı olacaktır.

  Perileri toplayın ve güçlerinizden daha fazla haberdar olmak için onları hayatınıza nasıl davet edeceğinizi öğrenin. Öte yandan, bu dünyayla daha fazla bağlantı kurmaya çalışın, çünkü bu, hayatınızda daha fazla dengeye ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın