Yüzük Taktığınız Parmak Karakteriniz Hakkında Çok Şey Söylüyor

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_64fd952d-06f9-4fc2-8108-c6e73fec2aad-1.png

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_64fd952d-06f9-4fc2-8108-c6e73fec2aad-2.png

Başparmağınıza Takıyorsanız

Sen, hayattan zevk alan ve her zaman yeni deneyimlere hazır olan, açık, mutlu, eğlenceli ve enerjik bir insansın. Özellikle giyim söz konusu olduğunda modern olan ve trendleri takip eden her şeyi seviyorsunuz. Utangaç değilsiniz, özellikle de başkaları sizi övüyorken dikkatin merkezinde olmanın keyfini sürüyorsunuz.

İşaret Parmağınıza Takıyorsanız

Oldukça emin ve çok sorumlu bir insansınız. Sizler büyük bir lidersiniz ve diğer insanlara liderlik etmeyi seviyorsunuz. Diğerleri sert ve soğuk bir insan olduğunuzu düşünebilirler, ama nazik ve duygusal bir insanın saklandığı bu “çelik” yüzeyin altında, güzel şeylerden hoşlanan bir kişi sizi harika bir estetiğe dönüştürür.

Orta Parmağınıza Takıyorsanız

Orta parmağına  yüzük takan insanlar büyümeyi reddeder ve genellikle bencil ve inatçıdırlar. Ancak, her zaman dürüst ve sevecenlerdir, özellikle de aileye ve arkadaşlara. Sonsuz çocuksu karakter çizgilerinizden dolayı, size yakın olan insanların sinirlerine ulaşabilirsin, ama aynı zamanda bu sana bir çekicilik verir.

Yüzük Parmağınıza Takıyorsanız

Alyans bu parmağın üzerine takılır, ama yine de buraya başka bir yüzük takmayı seviyorsanız, bu sizin şehvetli ve romantik bir insan olduğunuz anlamına gelir. Sizler için aşk, varoluş amacına yöneliktir ve yüreğinizi eritecek olan ebedi olacak aşkı bulmayı umarsınız.

Serçe Parmağınıza Takıyorsanız

Nazik, alçakgönüllü ve iyi niyetli bir insansınız. Mükemmeliyetçi olduğunuz söylenebilir, çünkü ayrıntılara dikkat eder ve işinizde en ufak bir hata yapmaktan hoşlanmıyorsunuz. Küçük parmağında bir yüzük takan insanlar da sık sık işkoliklerdir, ancak çalışmaları hırs temelli değil, içsel tatmin ve diğer insanlar tarafından tanınmaya dayanır.

Birden Fazla Parmağınıza Takıyorsanız

Dört veya beş parmağına da yüzükleri takan insanlar özgüvenli değildir ve güvensizliklerini “gösterişli” bir görünümle gizlemeye çalışırlar. Onlar her zaman gerçek aşkı ararlar ve lüks şeyleri severler, fakat arkadaşların yerini ve romantik sevgiyi değiştiremezler.

Yüzük Takmayanlar

Gereksiz  süslemelere gerek kalmadan basit bir hayat sürmek istersiniz. Dürüst, güvenilir, huzurlu, akıllı, çalışkan ve yeni şeyler öğrenmeye her zaman hazırsınız. Kalabalıktan uzak durmaya ve mümkün olduğunca çatışmaları ve tartışmaları önleme eğilimindesiniz.