Bir Tüy Seçin Ve Ruhunuz İçin İyi Bir Mesaj Alın!

Ruhun en yüksek bilincimiz olduğunu ve özümüzle bağlantı kurmaya çalıştığımızda her zaman bizimle iletişim kurduğunu söyleyebiliriz. Seçeceğiniz bir tüyün de ruhunuz için iyi bir mesajı olacak.

Bir Tüy Seçin

Bir Tüy Seçin Ve Ruhunuz İçin İyi Bir Mesaj Alın!
1.Tüyü Seçtiniz
Ruhunuz size korkularınızı açığa çıkarmanız gerektiğini söylüyor. Böylece onları tanımlayabilir, anlayabilir ve iyileştirebilirsiniz. Korkularımız duygularımızı ve düşüncelerimizi felç eder, birbirine bağlar ve bizi genellikle gelişimden geri tutar. Korkularımıza kendimiz hayat veriyoruz ama onları kabul edip anlarsak, korkularımız nedeniyle kendimizi içinde bulduğumuz bu 'hapishaneden' kurtaracağız. Kalbimizde neşe ve umut olacak.
2.Tüyü Seçtiniz
Duygularınızın başkalarının fikirlerini ve duygularını etkilemesine izin veriyor musunuz? Ya da belki de deneyimlerinizi onlarla paylaşarak ve onların kendi fikirlerini oluşturmalarını engelleyerek başkalarını etkiliyorsunuz? Bunun şu anda hayatınızda olması çok olası ve bu yüzden ruhunuz size bununla ilgili bir mesaj gönderiyor. Evet, bazen birini gönül yarasından kurtarmak isteriz; Kötü şans ve hayal kırıklığından kaçınmalarına yardımcı olmak istiyoruz, ancak herkes bizimle aynı deneyimi yaşamayacaktır. Her bireyin tüm kararlarını kişisel deneyime ve bu dünya hakkındaki kendi algısına göre vermesi gerektiğini anlamak önemlidir!
3.Tüyü Seçtiniz
Her insanın benzersiz olduğunu ve mükemmel niteliklere sahip olduğunu hatırlamanız önemlidir, asıl mesele basitçe tüm niteliklerini iyilik için nasıl kullanacağınızı öğrenmektir. Örneğin: İnatçılık gibi bir özelliğiniz olduğunu biliyorsanız, ilerlemek için irade ve içsel gücün gerekli olduğu bir yaşam alanına uymaya çalışın! Kısacası sadece tüm nitelikleriniz üzerinde çalışın!