Bir Çiçek Seç Ve Aşk Dilinin Ne Olduğunu Öğren

Hepimiz aynı sevgi dilini kullanmıyoruz. Bu çiçeklerden birini seçerek hangisinin sana ait olduğunu öğrenebilirsin.

Çoğu zaman herkesin aynı şekilde sevdiğine inanma yalanına düşeriz. Ve hiçbir şey bu hipotezden daha uzak değildir.

Gerçekte, sevmenin ve hepsinden önemlisi bu sevgiyi göstermenin sonsuz yolu vardır. Ancak çoğu, bir tür sevgi diliyle kapsanabilir.

Hangisinin senin olduğunu bilmek ister misin? Bu test sana bu konuda yardımcı olacaktır.

Kendini en çok özdeşleştirdiğin bir çiçeği seç ve ana sevgi dilinin ne olduğunu öğren.

Kendini en çok özdeşleştirdiğin bir çiçeği seç

Bir Çiçek Seç Ve Aşk Dilinin Ne Olduğunu Öğren
1.Çiçeği Seçtin
İlk seçeneği seçtiysen, bunun nedeni sevgi dilinin kelimeler olmasıdır. Sevdiğin insanlara onları ne kadar sevdiğini söylemek, ne kadar önemli olduklarını hatırlatmak senin için çok önemli.Her gün sevdiğin kişiye iyi günler dileyen bir mesaj gönderen ya da ay ışığında uzun ve felsefi sohbetler yapmayı seven biri olabilirsin.Bu arada oldukça romantiksin ve uzun bir aşk mektubu ya da şiir kalbini fethedebilir.
2.Çiçeği Seçtin
Senin için aşk ve tutku eş anlamlıdır. Senin için fiziksel temas, şefkat göstermenin en iyi yoludur ve sevgi dilin mükemmeldir. Sevdiğini tutkulu bir öpücükle uyandırmayı ve yürürken el ele tutuşmayı seviyorsun. Sarılmaları ve öpücükleri seversin, senin için 'cilt meselesi' yoksa aşk da olmaz.
3.Çiçeği Seçtin
Üçüncü seçeneği seçtiysen, bunun nedeni sevgi dilinin zaman olmasıdır. Senin için seven kişi, diğeriyle birlikte olmak için zaman harcayan kişidir.Senin için uzun mesafeli bir ilişki gerçek bir işkence olurdu: Dayanabilirsin ama büyük bir acıyla. Senin için sevdiğin kişiyle takılmaktan, herhangi bir şey yapmaktan daha iyi bir şey yok: dizi izlemek, kestirmek veya yürüyüşe çıkmak. Aşık olduğunda 24 saatini onunla geçirebilirsin.
4.Çiçeği Seçtin
Senin için sevmek, kendini karşındakine vermektir. Sevgi dilin hizmettir: aşık olduğunda, diğerini memnun etmek için harcamalardan veya çabalardan kaçınmazsın. Çikolata seviyorsa ona bir kutu alırsın; Yemeği seviyorsa ona bir ziyafet hazırlarsın. Aşık olduğunda kendini %100 verirsin. Bu güzel bir şey çünkü ilişkilerini bir uyum ve mutluluk alanına dönüştürme yeteneğine sahipsin.Ancak kendine dikkat etmelisin. Uzun ve mutlu bir ilişki istiyorsan, isteklerini ifade etmekten korkmamalısın.

Share your Results: