Antik Bir Harita Seçin ve Ruhsal Mesajınızı Okuyun

Manevi rehberlerimiz, fiziksel olmayan yardımcılarımız bize yolumuzda yardım ediyorlar. Sık sık bizi iyiliğimiz için doğru yöne yönlendirmek için bize işaretler bırakırlar. Bazen işaretleri ve mesajları bulmak ve anlamak zordur. Bu görevi kolaylaştırmak için benzer testler vardır.

Antik bir harita seçin ve mesajı manevi rehberinizden okuyun.

Bir Harita Seçin

Antik Bir Harita Seçin ve Ruhsal Mesajınızı Okuyun
1.Haritayı Seçtiniz
Bağımsız bir düşünür olmaktan korkmayın. Düşüncelerinizin ve bakış açılarınızın diğerlerinden farklı olacağı bir durumla karşılaşabilirsiniz. Anlaşmazlıklar olabilir, belki de bakış açınızı değiştirmek için ısrarla teklif edilir. Sezgilerinizi böyle anlarda dinleyin. Bazen kendinize güvenmeniz ve en küçük ayrıntılara bile dikkat etmeniz ve iç yolu takip etmeniz gerekir.
2.Haritayı Seçtiniz
Manevi rehberinizin tavsiyesi, hayran olduğunuz ve yaşam deneyimi olan birinden akıllıca bilgi almaktır. Örneğin: maddi sorunlarınız varsa, bu sorunların üstesinden gelen birinden tavsiye almak daha iyidir. Acele etmeyin, sorununuz yaygaraya tahammül etmez. Şimdi iyi vakit geçirme düşünme ve seçim zamanı. Sorununuzun başarılı bir şekilde gerçekleşmemesini sadece aceleniz bozabilir.
3.Haritayı Seçtiniz
İç mekanlarda güneş ve sıcaklık olmadan çok zaman geçirdiniz. Farklı hoş olmayan olaylardan ve eylemlerden biraz soğudunuz. Doğada daha fazla zaman harcamanız gerekiyor. Biraz doğa ve güneş aklınızın, bedeninizin ve ruhunuzun ihtiyacı olan şeydir. Mümkünse, önümüzdeki haftalarda dışarıda en az 20 dakika geçirin. Bu Auranızı temizleyecektir.