Bir Melek Kartı Seçin ve Koruyucu Meleğinizin Size Gönderdiği Mesajı Alın

4 Melek kartına bir göz atın ve bunlardan birini seçin. Koruyucu meleğinizin sizin için hazırladığı mesajı öğreneceksiniz.

Bir Melek Kartı Seçin

Bir Melek Kartı Seçin ve Koruyucu Meleğinizin Size Gönderdiği Mesajı Alın
1.Melek Kartını Seçtiniz
Size neşe getiren şeyleri yapın.Sevinç, sevgi ile birlikte çok yüksek bir titreşim enerjisidir. Neşeli şeyler yaptığınızda, bu enerjiyi diğer insanlara verirsiniz. Bireysel yaşam hedeflerimizin her biri, başkalarına bize en büyük neşeyi getirecek şekilde hizmet etmektir. Günlerinizi yoğun veya üzgün bir şekilde geçirdiğinizde, bu enerji hayatınızdaki herkesi etkiler.
2.Melek Kartını Seçtiniz
Karşılaştırmayı durdurun.Kendimizi ya da hayatlarımızı başkalarıyla karşılaştırdığımızda, titreşimlerimizi azaltıyoruz. Karşılaştırma bizi yanlış yola sokuyor. Kendi hayatımıza odaklanmamız gerekiyor, çünkü onu değiştirebilecek tek kişi sizsiniz. Başkalarının size ilham vermesine ve potansiyelinize inanmasına izin verin; kıskançlık ya da kınama hissi, yıkıcı enerjinin açık bir işaretidir.
3.Melek Kartını Seçtiniz
Kendinize güvenin.Herkes kendi içgüdülerine güvenmeyi öğrenirse, dünyada daha az drama ve stres olur. Bir düşünün, meleğiniz sizinle sezgileriniz aracılığıyla iletişim kurar. Sezgisel hislerinizi reddettiğinizde, kendinizi bir nevi reddedersiniz.
4.Melek Kartını Seçtiniz
Kendinizi SevinBu, hayatınızın temelidir. Kendinizi sevdiğinizde, bu enerjiyi başkalarıyla paylaşabilir ve aktarabilirsiniz. Sahip olduğumuz şeyi ancak yolumuza sağlıklı bir ilişki kurarak verebiliriz. Sevgi içimizde doğar. Kendinizi seviyorsanız, dünyayı da seversiniz!