Sence Kelebek Hangi Çiçeğe Konacak?

Bu test, ilişkilerdeki davranışların, kişiliğin ve mizacın hakkında daha fazla şey keşfetmene yardımcı olacaktır.

Sana sunulan görüntüyü gözlemle. Sezgini kullan ve kelebeğin konacağını düşündüğün çiçeği seç.

Hangi Çiçeği Seçersin?

Sence Kelebek Hangi Çiçeğe Konacak?
1.Çiçeği Seçtin
Bir ilişki içindeyken çok mutlusun!Sadece bir ilişki içinde olmak için körü körüne bir ilişki özlemi çeken biri değilsin. Ancak, özel biriyle birlikte olduğunda daha mutlu ve daha memnunsun.Bir partnerle küçük özel şeyleri deneyimlemek eğlencelidir ve bu istikrar duygusu sana neşe getirecektir. Ayrıca yalnız yaşamanın o kadar da eğlenceli olmadığını düşünüyorsun.Mutlu olmak için biriyle birlikte olmana gerek olmadığını düşünenlerdensin ama iyi bir ilişki bulursan her zaman mutlu olursun.
2.Çiçeği Seçtin
Bu kişiyi sevdiğine ikna olmadıkça randevuya çıkmayacaksın!Aşk hakkında düşünmekten gerçekten hoşlanmıyorsun ama bu onu olumsuz gördüğün anlamına gelmiyor. Hayatın kısa olduğunu ve aşkı bulmanın nihai hedef olmadığını hissediyorsun. Sadece flört etmek için dışarı çıkmak istemiyorsun. Gerçek aşkı bulmak istiyorsun. Bu kişinin derinden sevdiğin biri olduğuna tamamen ikna olana kadar birine bağlanmayacaksın. Hobilerinden, ilgi alanlarından mutlu ve memnunsun.
3.Çiçeği Seçtin
Sen bekar olma özgürlüğünün tadını çıkaran birisin!Yalnız başına mutlu yaşayabilen birisin! Ancak, 'Asla kimseyle çıkmayacağım!' diyen biri değil. Yalnız olmanın özgürlüğünü anlıyorsun. Bağımsızsın, nasıl karar vereceğini biliyorsun ve zamanına değer veriyorsun, bu yüzden sık sık yalnız olmayı tercih ediyorsun. İlişkideki zorlukları düşünmüyorsan, aşka ve romantizme daha olumlu bakabilirsin.Sana özgürlük vermeyen biriyle tanışman senin için zor olacak, bu yüzden sana benzer biriyle çıkman iyi olacaktır! Ancak, sana benzeyen biriyle vakit geçirmek iyidir.
4.Çiçeği Seçtin
Gerçekten bir ilişki içinde olmak istiyorsun!Özel biriyle tanışmak istiyorsun! Bazen kendini yalnız hissedersin ve birine güvenebildiğin zaman çok daha mutlu hissedersin. Mutluluğu düşündüğünde, aileni, arkadaşlarını ve sevdiklerini hayal edersin. İstikrarlı bir duygusal ilişkin, ailen, sevgin ve evliliğin olması önemlidir. Mutluluğu başka biriyle bulacaksın.Herhangi bir ortağa uyum sağlayabilirsin. Dinleyebilir ve sağduyu sahibi olabilirsin.

Share your Results: