Bir Resim Seç Ve Seni Nelerin Beklediğini Öğren

Sunulan resimlere dikkatlice bak! Gözlerini kapat, nefes al ve tekrar bak. Hangisi ruhuna girdi?
Resimlerden birini seç ve seni neyin beklediğini öğren.

Bir Resim Seç

Bir Resim Seç Ve Seni Nelerin Beklediğini Öğren
1.Resmi Seçtin
Seçimin, yakında seni neşeli bir olayın beklediğini söylüyor. Belki ruh eşinle tanışırsın veya ailenin tamamlandığını öğrenirsin. Yakın zamanda hayatın mutlu ve hareketli olacak. Çok fazla enerjiye ve güce sahip olacaksın. Yıllardır ertelediğin bir işi yapabileceksin (bu unutulmuş hobin veya hayalini kurduğun bir hobi olabilir). Artık bir damla umutsuzluk ve üzüntü değil, sadece olumlu bir ruh hali içinde olmalısın.
2.Resmi Seçtin
Seçimin keyifli bir yolculuk yapacağını söylüyor. Bu yolculuk ilginç ve bilgilendirici olacak. Kameranı yanına almayı unutma, yeni ve bilinmeyen her şeyi bulacaksın. Ayrıca, bir zamanlar ayrıldığın kişiyle ilişkilerini geliştirebilirsin. Kavgalar ve eski şikayetler unutulacak. Yakın zamanda kalbini yeni duygulara ve hislere açacaksın. Bazı sorunlarından kurtulamasan bile dinlenmen ve yeniden başlaman gerekir.
3.Resmi Seçtin
Seçimin yakında hayatının en iyi dönemine gireceğini söylüyor. Elinin ulaşmadığı bir alanda gelişme bekliyorsun (bu kişisel yaşam, iş vb. olabilir). Kendini kanıtlayabilecek ve neler yapabileceğini gösterebileceksin. Seni küçümseyen insanlar çok yanıldıklarını anlayacaklar. Yakın zamanda zirvede olacaksın ve herkes sana hayran kalacak. Kendinle ve çabalarınla gerçekten gurur duyacaksın. Ayrıca, geçmişten bir kişi hayatında görünecek ve seni kızdırmaya çalışacak, ancak endişelenme, başarılı olmayacak. Senin için bu, küçük bir sıkıntı olacak. Onun için ise ömür boyu bir ders! Ayrıca kariyer gelişimi için sabırsızlanıyorsun.
4.Resmi Seçtin
Seçimin, hayata dair görüşlerini yeniden gözden geçirmen gerektiğini söylüyor. Sosyal çevren, özellikle senin inisiyatifine bağlı olarak değişecektir. Aldatıcı ve ikiyüzlü insanlardan bıktın. Birçoğu uzun süredir seninle uğraştıkları için bu doğru karar olacaktır. Ayrıca, ihanet seni bekliyor, bundan sonra pes etmeyeceksin, bunun yerine güçlenecek ve daha da yükseğe uçacaksın. Belki yakınlarda göremediğin bir kişi vardır, ancak o senin zor durumdan çıkış yolundur. Sana bir yardım eli verecek ve her şeye farklı bir açıdan bakmana yardımcı olacaktır. Kendini dünyadan uzaklaştırma ve olayların yoluna girmesine izin verme.
5.Resmi Seçtin
Seçimin sana huzur ve sessizlik getirecek. O kadar yorgun ve bitkinsin ki yeni bir hayata başlamak istiyorsun. Yakın zamanda eline bu fırsat geçecek. Mutlu bir gün seni bekliyor, ardından çok şey anlayacaksın. Hayat sana yeniden gülümsemeyi ve her gün eğlenmeyi öğretecek. Uzun zamandır hayalini kurduğun rüyan gerçekleşecek. Ayrıca, gelirin hızla ivme kazanacak ve sonunda istediğin şey için biriktirebileceksin. Sana hayatı ve sorunlarını kolaylaştırmayı öğretecek biriyle tanışacaksın. Tanıdıklarını dikkatlice hatırla, aralarında enerjini senden çeken biri var. Onunla iletişimi kesmeye çalış, yoksa gücünle beslenir.
6.Resmi Seçtin
Seçimin birçok gözyaşı ve çatışmanın mümkün olduğunu gösteriyor. Mevcut durumla yüzleşmeye ve bu nedenle işleri aceleye getirmeye ve çıtayı yükseltmeye hazır değilsin. Yakın zamanda hayal kırıklığı ve kızgınlık yaşayabilirsin. Sakinleşmeye çalış ve olanların kaçınılmazlığını kabul et. Biraz “durumu bırakmayı” başarırsan, sakinlik uzun sürmez. Ayrıca çok fazla sorun ve endişe bulacaksın. Bu gerginliğinin bir sonucu olacak. Bütün durumdan çıkmanın en iyi yolu tatile çıkmak veya aktiviteleri değiştirmektir. Kendini olumlu duygular ve iyi bir ruh hali ile çevrelemen gerekiyor.

Share your Results: