Bir Çay Seç Ve Hangi Enerjinin Seni Desteklediğini Öğren

Çay canlandıran, yatıştıran ve rahatlatan bir içecektir! Hangi enerjinin senin için yararlı olduğunu belirlemene yardımcı olacak bir test sunuyoruz. En sevdiğin çayı seç. Hedeflerin ve eylemlerin arasındaki ilişkiyi belirle.

Bir Bardak Çay Seç

Bir Çay Seç Ve Hangi Enerjinin Seni Desteklediğini Öğren
1.Çayı Seçtin
Yeşil çay, zihinsel ve fiziksel sağlığına önem veren kişiler tarafından içilir. Sakin bir özgüven ve ruhsal enerji ile destekleniyorsun. Çatışma durumlarından ve gereksiz risklerden kaçınırsın.
2.Çayı Seçtin
Kendini iyi durumda tutması gereken kişiler tarafından siyah çay tercih edilmektedir. Aktif ve fiziksel enerji seni destekler. Tam bir dinlenme senin için bir lükstür, iş ve sorunlardan uzaklaşmak istemezsin. Gelişmeleri her zaman takip etmen gerekir.
3.Çayı Seçtin
Bitkisel çay, kendi potansiyelinin farkında olan kişiler tarafından içilir. Entelektüel enerji tarafından destekleniyorsun. Yeni şeyler öğrenmeyi ve pratikte faydalı şeyler yapmayı seviyorsun.
4.Çayı Seçtin
Duygusal ve fiziksel rahatlığını her gün iyileştirmeyi tercih eden kişiler limon çayı içiyor. Gelişmenin pozitif enerjisiyle destekleniyorsun. Büyük olasılıkla, bugün dünden daha iyi ve yarın bugünden daha iyi olması gereken bir mükemmeliyetçisin.
5.Çayı Seçtin
Şehvetli insanlar bu çayı tercih ediyor. Duygusal enerji seni destekler. Belki de bir enerji vampirisin, genellikle kendinin veya başkalarının duygularına ihtiyacın var.
6.Çayı Seçtin
Bu çay, neredeyse her gün stresle mücadele eden ve kaderin darbelerine direnen insanlar tarafından içilir. Çelişkinin enerjisi seni destekler. Durumlara rağmen, olumlu bir tutum sergilemek ve ilerlemek senin için önemlidir. Huysuz insanları sevmiyorsun. Hayattan şikayet eden ve olumsuz olan insanlardan hoşlanmıyorsun.

Share your Results: