Resimde Gördüğün İlk Şey Karakterinin Duygusal Geçmişini Öğrenmene Yardımcı Olacaktır


Gerçekliğe nasıl uyum sağlıyorsun? Baskın duygusal geçmişin nedir? Diğerlerinden daha sık hangi ruh halin var? Bu test normal durumunu belirleyecektir, bu nedenle çok düşünmeden resme dikkatlice bak ve ne gördüğünü söyle.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün

Resimde Gördüğün İlk Şey Karakterinin Duygusal Geçmişini Öğrenmene Yardımcı Olacaktır
1.Yeşil Gözlü Yüz Gördün
Beklemektense risk almayı tercih eden birisin. Oldukça umursamazsın, uzun muhakemeleri, açıklamaları sevmiyorsun, burada ve şimdi de yaşamayı tercih ediyorsun. Baskın duygusal geçmişin sabırsızlıktır. En iyisini bulmaya kararlısın.
2.Tekne Gördün
Yeni olan her şeyle ilgileniyorsun, olayları takip etmek istiyorsun. Nadiren sonuçları ve tedbiri düşünürsün. Baskın duygusal geçmişin sürprizdir. Tanıyacak ve bilgi alacaksın.
3.Teknedeki Kişiyi Gördün
Sen gelecek için yaşayan bir insansın. Yarının dünden ve bugünden daha iyi olması senin için önemlidir. Baskın duygusal geçmişin hoşnutsuzluktur. Bu dünyada kendini geliştireceksin.
4.Kuzgun Gördün
Yanılmaktan ve aldatılmaktan hoşlanmıyorsun. Topluma saygı ve kendine saygı senin için önemlidir. Baskın duygusal geçmişin farkındalıktır. Bu dünyada kendi imajını korursun.
5.Kelebekleri Gördün
Sen başkasının hayatını umursamayan birisin. Dedikodu yapmayı ve insanların eylemlerini tartışmayı sevmiyorsun, hatalara dikkat çekiyorsun. Basit zevkleri nasıl takdir edeceğini biliyorsun ve hayatına karışılmasını istemiyorsun. Baskın duygusal geçmişin kısıtlamadır. Mevcut dünyanın gerçekliği içinde kendi dünyanı inşa ediyorsun.
6.Üstteki Yüzü Gördün
Dikkatlisin. Duygularını nasıl kontrol edeceğini biliyorsun. Genellikle er ya da geç istediğini alırsın. Baskın duygusal geçmişin odaklanmaktır. Bu dünyada doğru yönleri seçiyorsun.
7.Köşedeki Yüzü Gördün
Çatışmalardan çekinmeyen, ukala olabilen, ciddi hedefler koyan ve zor kararlara karşı çıkmayan bir lidersin. Rekabet ruhu içinde güçlü çıkarların için her zaman bir savaşa hazırsın. Baskın duygusal geçmişin enerjidir. Bu dünyada her şeyin en iyisini istiyorsun.

Share your Results:

Resimde Gördüğün İlk Şey Karakterinin Duygusal Geçmişini Öğrenmene Yardımcı Olacaktır

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı