Resimde Göreceğin İlk Şey Korkularının Ne Olduğunu Ortaya Çıkaracaktır.

Buradaki test, ne tür özelliklere sahip olduğumuz, bilinçaltı zihnimizin nasıl düşündüğü ve çalıştığı hakkında birçok bilgi ortaya çıkaracaktır.

Lafı fazla uzatmadan aşağıdaki resme bir göz at ve ilk önce hangi hayvanı gördüğünü söyle.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Göreceğin İlk Şey Korkularının Ne Olduğunu Ortaya Çıkaracaktır.
1.Kuş Gördün
Başkalarına karşı hoşgörülüsün. Herkesle aynı fikirdeymiş gibi davranıyorsun. Sık sık hedeflerini sabote ediyorsun. Bilinçsizce sabote edici davranışlarda bulunmayı tercih edersin, böylece sosyal durumlarda başkalarına yardım edebileceğine inanırsın. Örneğin, sarhoş olmak değerlerine aykırı olsa bile, başkalarını mutlu edeceğini düşündüğünde sarhoş olursun.Başkalarıyla sağlıklı sınırlar oluşturmakta zorlanıyorsun. Gerçekten yapmak istemediğin şeylere 'hayır' derken kendini berbat hissediyorsun ama yine de çevrendekiler tarafından nefret edilmekten kaçınmak için söylüyorsun.Her zaman zihinsel olarak tükenmiş hissedersin, ancak neden olduğundan emin değilsin, çünkü tüm hayatını başkalarının beklentilerine uymaya çalışarak geçiriyorsun, kendi gerçek düşüncelerini ve duygularını boğma eğilimindesin.Otantik ilişkiler kurmada bir sorunun var. Bunun nedeni, konuşmaya ve hatta duygularının incindiğini söylemeye istekli olmadığın sürece başkalarıyla gerçek ilişkiler kuramazsın. Duygusal olarak incinmiş olsan bile, genellikle kızgın, üzgün, utanmış veya hayal kırıklığına uğradığını inkar ediyorsun. Bu sadece yüzeysel bir ilişkiyi sürdürmek için. Bu tür bir tavırla, duygusal olarak izole edilmiş hissedeceksin.Son olarak, biri sana kızdığında kendini rahatsız hissedersin. Birisi üzüldüğünde, otomatik olarak onları gücendirmek için yanlış bir şey yaptığını düşünürsün. Endişelenerek, adımlarını takip ederek ve diğer kişiyi sinirlendiren ne söylediğin veya yaptığın hakkında bir fikir edinmeye çalışarak saatler harcayacaksın. Gerçekte, seninle hiçbir ilgisi yok. Ama yardım edemezsin, derinlerde, birinin seninle mutsuz olduğu fikrine katlanamazsın ve bilinçsizce, zihnin bunun asla olmaması için ne gerekiyorsa yapacaktır.
2.Timsah Gördün
Endişeli bir zihnin var. Sakinleşemezsin ve 'bu kadar endişelenmeyi bırakmak' imkansızdır.Her zaman bilinçaltında en kötüsüne hazırlanmaya çalışıyor olman daha olasıdır. Ve olabilecek en kötü sonuç asla ortaya çıkmasa bile, zihninin endişeli kısmı, içine kapanık kişiliğini olabileceklere hazırlar.'A' planı ve 'B' planı denilen planlar yaparsın. 'B' planı, elbette, 'A' planının kesinlikle başarısız olduğu durumlar içindir. Bunu yaparsın çünkü beynin karmakarışık olsa bile, bilinçsizce bunun serin kalmana ve bu durumda havalı görünmene yardımcı olabileceğine inanırsın.Sadece bu değil, duygusal ve hassas olabilirsin. Bu nedenle, bu tür zıt duygularla mücadele ettiğinde, seni anlayan veya en azından seni anlamaya çalışan kişilerle çevrili olduğunda daha mutlu hissedersin. Az arkadaşının olmasını tercih edersin. Böylece daha rahat olursun. Beyninin negatif kısmı aynı anda çok sayıda insandan rahatsız olur. Küçük bir grup insanla mutlusun - kalabalıklar endişeni tetikleme eğilimindedir.'Belirsizlik' kelimesine alerjin var. Kararsızlık çözülene kadar endişelenmeye devam etmen gerektiğini düşünüyorsun. Bazen, belirli bir sorun hakkında endişelenmeyi bırakırsın, çünkü tehdit perspektifini kabul ettiğin için değil, bir endişeden diğerine geçtiğin için.Son olarak, belirsiz olayları olumsuz veya tehdit edici olarak yorumlama eğilimindesin. Örneğin, 'bu ilginç bir gömleğin var' gibi belirsiz bir yorumu olumsuz olarak yorumlayacaksın. Başkaları tarafından görmezden gelinmeye karşı çok hassassın ve insanların bundan hoşlanmadığına dair işaretleri sürekli izliyorsun.

Share your Results: