Seçtiğin Ağaç Baskın Duygularının Neler Olduğunu Ortaya Çıkaracak


Duygular karmaşıktır. Kaç kez hem mutlu hem de son derece üzgün hissettin? Belki de hayallerini gerçekleştirmek için senden uzaklaştıkları için sevdiğin birine son kez veda ettin. Onun için çok mutlusun ama onu özleyeceğini biliyorsun!

Bununla birlikte, hepimizin belirli duygu türlerine eğilimi vardır. Duygular bize insanlığı verir ve genellikle onları olumsuz ve olumlu duygular olarak sınıflandırma hatasına düşsek de, hepsi gerekli ve değerlidir. Bir duygu sana hakim olduğunda, bu başkalarını hissedemeyeceğin anlamına gelmez, elbette sadece bir eğilimin olduğu anlamına gelir.

Genel olarak, işleri belirli bir şekilde alıyorsun. Bu da yıllar içinde, kişinin kendi evrimi ile değişebilir.

Hayatındaki baskın duygunun ne olduğunu bilmek istiyorsan, bu test tam sana göre. Seninle en çok özdeşleşen bir ağacı seçmelisin.

Bir Ağaç Seç

Seçtiğin Ağaç Baskın Duygularının Neler Olduğunu Ortaya Çıkaracak
1.Ağacı Seçtin
İlk ağacı seçtiysen, melankoliye meyilli bir insan olduğun içindir. Bazen kendini 'geçmiş daha güzeldi' derken buluyorsun. Hayata iyimserlikle baksan bile, geriye baktığında nostaljik hissetmekten kendini alamıyor ve gerçekten o eski anlara geri dönmek istiyorsun. Gelecek seni biraz bunaltıyor. En büyük zorluk, şimdiki zamanda daha fazla yaşamayı öğrenmektir.
2.Ağacı Seçtin
İkinci ağacı seçtiysen, sana hakim olan duygu coşkudur. Hayat sana sürekli bir meydan okuma gibi görünüyor ve gerçekten onunla yüzleşmek istiyorsun. Zorluklar konusunda heyecanlısın ve bunları başarmak için büyük bir güce sahipsin. Bazen içinde hakim olan enerjiye kendini fazla kaptırır ve biraz aceleci kararlar verebilirsin. Bununla birlikte, asla neşe ve iyi mizahtan yoksun değilsin ve sonunda, duvara birkaç kez çarpman gerekse bile, genellikle istediğini elde edersin.
3.Ağacı Seçtin
3. ağacı seçtiysen, sana hakim olan duygu kaygıdır. Aslında, kafan hareket etmeyi bırakmayan devasa bir dişlidir. Etrafında olan her şeye dikkat ediyorsun ve insanların sorumluluğunu üstleniyorsun. Bu nedenle, biraz endişeli olma eğilimindesin. Etrafında her zaman çözülmemiş bir durum vardır ve bununla yaşamakta zorlanıyorsun. Tüm sorumlulukları omuzlarınızda taşımamayı öğrenmelisin. Ne de olsa, sadece hayatına ve ruhuna sahipsin: gerçekten üzerinde kontrolün olan tek şey o.
4.Ağacı Seçtin
Son ağacı seçtiysen, çok empatik bir insansın demektir. Kendini sürekli başkasının yerine koyuyorsun ve insanlarla uğraşmak senin için kolay. Bu seni aynı zamanda çok değişken biri yapar: ortama uyum sağlarsın ama bazen bu, özünü biraz kaybetmene neden olur. Sen kibar bir insansın, iyi bir arkadaş ve yoldaşsın. Ama bazen, biraz yalnız hissediyorsun. Sana hakim olan duygu, başkalarıyla ilgilenmekle ilgili olan duygudur. Kendine de biraz daha özen göstermeyi öğrenmelisin. Oturup birinin senin için bir şeyler yapmasını beklememelisin.

Share your Results:

Seçtiğin Ağaç Baskın Duygularının Neler Olduğunu Ortaya Çıkaracak

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı