Seçtiğin Yol, Yaşam Felsefeni Ortaya Çıkaracaktır.

Hayat, içinden geçmemiz gereken bir biçim veya yoldur. Hayatın bir yola benzetilmesinden daha yerinde bir benzetme yoktur.

Hayat zorluklarla doludur ve gerçekten de en iyimizi çağırmak için böyle olması gerekir.

Resimdeki yollardan seni kendine en çok çeken birini seç ve yaşam felsefeni keşfet.

Bir Yol Seç

Seçtiğin Yol, Yaşam Felsefeni Ortaya Çıkaracaktır.
1.Yolu Seçtin
Bu dünyaya ait olmadığın hissine kapılıyorsun. Çocukluğundan beri, gerçek evinin nerede olacağını merak ederek parlak gökyüzüne bakmayı seversin. Başka bir gerçeklik arıyorsun. Bilim kurgu, mitoloji ve gotik aşk romanları en sevdiğin okumalardır. Çevrendekilere yönelik bir provokasyon olsa bile, tamamen yeni bir şey yaratma yeteneğine sahipsin.
2.Yolu Seçtin
Yolun duyarlılık, nezaket ve samimi empatiden geçiyor. Hayallerin, vizyonların, tutkuların ve arzuların, acımasız dünyamızda bir peri gibi hissetmeni sağlıyor. Birçok hayal kırıklığına eğilimli ve son derece savunmasız olsan da, yine de bir perinin sonucu değiştireceğini hissediyorsun. İyiliğin gücüne inanıyorsun. Romantizm senin bir parçan. Şiiri, klasik müziği ve cazı seviyorsun ve her yönden güzelliğin tadını çıkarıyorsun.
3.Yolu Seçtin
Bu Maneviyatın yoludur. Güneş batıyor ve gece bir kez daha gelecek. Ancak güneş yeniden doğacak bunu biliyorsun. Rehberlerden rüyalar ve vizyonlar aracılığıyla çok fazla yardım alıyorsun. Duygu senin için mantıktan daha önemlidir.
4.Yolu Seçtin
Bu, eski yolların Yoludur. Labirent, gerçek aydınlanmayı arayanların yoludur, sen her zaman dünyanın gerçeğini arıyorsun. Labirent ruhunun büyülü alemlere yolculuğunu gösterir. Büyücülük ile ilgileniyorsun. Semboller ve ritüeller senin için önemlidir.
5.Yolu Seçtin
Hayatın senin için sınırı yok. Sezgin, hayatın boyunca sana rehberlik ediyor gibi görünüyor. Sudaki bir yol gibi, yerçekimine meydan okuyor gibisin. İnanç senin silahın ve birçok arkadaşın yoluna devam etmen konusunda cesaretini kırsa da, doğru kararı verdiğini biliyorsun. Her şeye rağmen, her zaman kimsenin bulamayacağı gibi görünen bir çözüm bulursun. Seyahat etmeyi, modern romanlar okumayı, ilginç ve başarılı bir kariyere sahip olmayı seviyorsun.
6.Yolu Seçtin
Bu dünyanın bir parçası olduğumuzu herkesten daha iyi anlıyorsun. Her zaman doğanın unsurlarına yakın oldun ve bir şekilde doğaya bağlı hissediyorsun. Her zaman bitkiler ve ağaçların gücüyle ilgilendin. Şehir gürültüsünden uzakta, taşrada yaşamayı seviyorsun. Fikirlerin uyumlu ve ailen seni mutlu ediyor. Sakin bir yerde dinlemekle ilgili eski hikayeleri ve kitapları okuyorsun.

Share your Results: