Seçtiğin Deniz Feneri Hedefine Ne Kadar Yakın Olduğunu Gösterecektir

Önümüzde iyi bir hedef olduğunda, tüm eylemlerimiz ek bir anlam kazanır ve rüyalar çok daha renkli hale gelir. Ama hedefine ulaşmak ne kadar sürer? Bunu görsel bir test kullanarak belirlemeye çalışalım!

Önünde gemilerin ve gezginlerin karanlığında yolunu aydınlatan üç deniz feneri bulacaksın. Onlara dikkatlice bak ve seni kendine en çok çeken birini seç.

Bir Deniz Feneri Seç

Seçtiğin Deniz Feneri Hedefine Ne Kadar Yakın Olduğunu Gösterecektir
1.Deniz Fenerini Seçtin
Hedefine giden yolda şüphe seni yavaşlatır. Hedefinin yeterince iyi olup olmadığını ve bunu başaracak gücünün olup olmadığını merak etmek için çok fazla zaman harcıyorsun, ancak bunun yerine mesafeyi kapatarak ilerleyebilirsin! Kendine daha fazla inanman ve özellikle çevrenden gelen şüphelere teslim olmaman gerekir. Daha sonra tasarlanan yol daha kolay ve daha hızlı görünecek.
2.Deniz Fenerini Seçtin
Başkalarının söylediklerini dinlersen amacına ulaşamazsın. Yolda engeller olsa bile, onların üstesinden gelebilirsin. Yeterince güçlüsün ama aynı zamanda akıllısın. Deneyiminin, başka hiç kimsenin sahip olmadığı benzersiz bir bilgi ve beceri deposu olduğunu unutma. Kendi gücüne güven ve önceliklerini doğru belirle. Böylece hayal ettiğin şeyi ne kadar çabuk gerçekleştireceğine şaşıracaksın!
3.Deniz Fenerini Seçtin
Hedefin zaten çok yakın, son bir çizgi kaldı. Burada tehlikeyle karşı karşıya kalabilirsin: En zor şey bittiğinde rahatlama eğilimindesin. Ve sonra konsantre olmak, gücünü ve düşüncelerini toplamak zor olabilir. Kendini şımartma! Planlarını gerçekleştirdiğinde dinlenmek için zamanın olacak.

Share your Results: