Kasım Ayında Sizi Nelerin Beklediğini Öğrenmek İçin Bir Resim Seçin

Yılın sonu ve sık sık yaşanan ruh hali değişimleri dengenizi bozabilir. Resimlerden birini seçerek Kasım ayının size neler sunacağını ve olumlu değişikliklerin nasıl hayata geçirilebileceğini öğrenebilirsiniz.

Bir Resim Seçin

Kasım Ayında Sizi Nelerin Beklediğini Öğrenmek İçin Bir Resim Seçin
1.Resmi Seçtiniz
Kasım, belirsiz beklentileri olan bir ay olacak, ancak aktif eylemde bulunmazsanız, kaderin armağanlarını unutabilirsiniz. Geleceğin belirsizliğine rağmen, kaybedilen fırsatlardan daha sonra pişman olmamak için bir adım atmaya değer. Korkular ve şüpheler yalnızca engel olur ve onlardan sonsuza kadar kurtulmak en iyisidir. Kararlılık ve sezgiyi dinleme yeteneği, bir yol seçerken yanılmamanıza yardımcı olacaktır.
2.Resmi Seçtiniz
Kasım ayında, cesur fikirlerin uygulanması her şey tarafından engellenebilir: bulutlu hava, ruh hali, tüm dünyadan saklanma arzusu ve sonbahar hüznünün diğer belirtileri. Onlarla savaşmaya değer, böylece mutluluğa giden yol kendi kendini incelemeyle gölgelenmez. Zaman kaybettikten sonra, tek seferde tam anlamıyla yapılabilecek her şeyi telafi etmek zor olacaktır. Gündelik şeylerde bile güzelliği görme yeteneği başa çıkmanıza yardımcı olur.
3.Resmi Seçtiniz
Herhangi bir kişinin yolunda zorluklarla karşılaşılır ve bunların üstesinden gelmek, irade geliştirmeye, geleceği görmeye ve refahınız için savaşmaya yardımcı olan bir oyun haline gelir. Kasım ayında sevgi ve kalp için değerli olana ulaşma yeteneği ve mutlu bir geleceğin yolunu açmak, engellerin aşılmasına yardımcı olacaktır. Bu mücadelede, beklenmedik kader dönüşleriyle başa çıkmanın daha kolay olacağı şifreler karışmayacaktır.
4.Resmi Seçtiniz
Sonbaharda yalnızlık özellikle şiddetli hissedilir, ancak umutsuzluğa yenik düşmek kaybetmek demektir. Ne olursa olsun, yalnızlık sizin yararınıza kullanılmalıdır. Düşüncelerinizle yalnız bırakıldığınızda, umutsuzluk uçurumuna dalmanıza gerek yok, doğru çözümleri bulmanız, yeni fikirleri aramanız ve mutlu bir yaşama doğru ilerlemek için kesin bir atılım planlamanız gerekir. Sanat terapisi, gizli yaratıcı yetenekler geliştirmenin mümkün olacağı için stresle başa çıkmaya da yardımcı olacaktır.
5.Resmi Seçtiniz
Kasım ayındaki hisler ve duygular önemli bir rol oynayacaktır. Kendinizi bu duygulara karşı kesinlikle kapatmamalısınız. Canlı duygular, herhangi bir stresle ve sorunlarla yüz yüze karşılaşma korkusu olmadan başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Yardım istemekten de korkmayın. Geçici zorlukların üstesinden gelmeye yardımcı olacak ve zor zamanlarda destek olacak akrabalar sizi kurtarmaya gelecek. Aşk, aynı zamanda, yolunuzdaki tüm engelleri ortadan kaldırabilecek önemli bir rol oynayacaktır.
6.Resmi Seçtiniz
Kasım, havanın birçok sürpriz getirebileceği, ruh halini bir sihirbaz gibi değiştirebileceği bir zamandır. Ancak, mutlu bir yaşam için iç dengenin sağlanması şarttır. Soğuk akşamlarda, kalbinizi kaybetmeyin ve üzüntünün derinliklerine dalmayın. Şu anda, bir araya gelmek ve güçlü duygular dalgasında ortaya çıkan zorlukları çözmenin bir yolunu bulmak, kanatlarda bekleyen fikirleri hayata geçirmek için önemlidir.