Seçtiğin Çiçek Hayatının Ve Kişiliğinin Bilinmeyen Yönlerini Ortaya Çıkaracak

Tüm çiçeklerin özel bir özelliği vardır ve her birinin farklı bir duygu veya anlam taşıyan özel bir kişiliği vardır.

Duygusal psikolojiye göre, seçtiğin çiçek, zevkler, ruh halleri, düşünme biçimleri gibi hayatının ve kişiliğinin büyük yönlerini yansıtabilir.

Resimde gösterilen çiçeklere bak ve en sevdiğin birini seç. Seçimin, sahip olduğunu bilmediğin birçok yönünü ortaya çıkarabilir.

Bir Çiçek Seç

Seçtiğin Çiçek Hayatının Ve Kişiliğinin Bilinmeyen Yönlerini Ortaya Çıkaracak
1.Çiçeği Seçtin
Mutlu, aktif, maceracı, çok iyimser, çok aktif bir zihne sahip, genellikle geleceği planlamak ve düşünmek için çok zaman harcayan ve bazı durumlarda da dürtüsel ve kararsız olabilen bir kişi olarak karakterize edilirsin. Her zaman hayatın olumlu ve eğlenceli tarafında yaşamaya çalışırsın, bu nedenle sorunlar, üzüntü veya can sıkıntısı seni korkutur ve onlardan her zaman kaçınmaya çalışırsın (genellikle hoş şeylerden veya durumlardan uzaklaşarak ve sorunların kendiliğinden çözülmesini bekler gibi) . Asıl zorluğun, daha disiplinli ve kararlı bir insan olmayı öğrenmek çünkü birçok yeni şeye başlıyorsun ama kolayca sıkılıyorsun. Harika bir zihinsel çevikliğin ve gözlem kapasiten var, bu nedenle biraz daha fazla bağlılık ve özveri, her zaman hayalini kurduğun her şeye ulaşmanı sağlayacaktır.
2.Çiçeği Seçtin
Kendini dünya, aşk ve yaşam hakkındaki fikirlerine sadık kalmaya kararlı, düzenli, samimi ve nesnel bir insan olarak nitelendiriyorsun. İşlerin yanlış gittiğini ve bunları düzeltmek için hangi adımları atman gerektiğini anlaman çok kolay. Kendinden ve başkalarından çok talep ediyorsun, hatalardan nefret ediyorsun, bu yüzden yaptığın şeyden kesinlikle tatmin olana kadar her zaman (bazen gereğinden fazla) çalışıyorsun. Asıl zorluk biraz rahatlamayı öğrenmek, spontane bir insan olmak ve hayatın doğal bir ritmi olduğunu ve görevinin onu kabul etmek, güvenmek ve onunla birlikte akmak olduğunu anlamaktır. Çalışmalarının ve her eyleminin tohum olduğunu, gül gibi yakında çiçek açmaları gerektiğini, ancak gelişmek için biraz zamana ve özene ihtiyaçları olduğunu unutma.
3.Çiçeği Seçtin
Sakin, adil ve dengeli, başkalarını kabul etmekten hoşlanan ve hayatın hoş ve uyumlu olduğu bir kişi olarak karakterize edilirsin. Bazı durumlarda, yüzleşmek yerine puanlarını vermeyi tercih edersin ve derinlerde çok fazla öfke ve endişe yaşamana rağmen, sinirlenmeme ve sakin olma eğilimindesin. Başkalarını ve ihtiyaçlarını izlemek için çok zaman harcaman da mümkündür ve asıl zorluğun tam da burada yatıyor: Verdiğin ve aldığın şey arasında sağlıklı bir denge kurmak. Hayatında iyi şeyleri hak eden harika bir insan olduğunu ve izin verdiğin sürece geleceğini unutma. Bu nedenle, hayatın sana vermeye hazır olduğu tüm iyiliği hak ettiğini sevgiyle ilan et. Bu şekilde sevginin, neşenin ve refahın yaşamında akmasına izin ver.
4.Çiçeği Seçtin
Kendini insanlara, dünya ve yaşam hakkındaki fikirlerine çok sadık bir insan olarak tanımlıyorsun. Çok şeffafsın ve aynı şekilde insanların da senin gibi olmasını umarsın ve herhangi bir nedenle birine veya bir şeye olan güvenini kaybedersen, bu güvenin geri kazanılması çok zordur. Zaman zaman kendini huzursuz hissetmen ve gelecek için biraz korkman olasıdır ve bu nedenle eylemlerinin çoğu gelecek günler için güvenlik oluşturmaya yöneliktir, bu seni zevkten mahrum bırakmadığı sürece çok iyidir. Her zaman hayalini kurduğun o yolculuğa çıkmanın ya da çok sevdiğin o giysiyi satın almanın iyi olduğunu unutma. Sonunda, dolu, sakin ve mutlu bir yaşam sürmeni sağlayacak olan yeteneğin ve ilerleme arzundur.
5.Çiçeği Seçtin
Özgün, yaratıcı, bazı durumlarda duygusal ve her gün gelişmeye ve daha iyi olmaya çalışan biri olarak karakterize edilirsin. Büyük bir gözlem ve yorumlama kapasiten var. Diğer insanlarla arkadaşlık kurmak senin için çok kolay ve genellikle güvendiğin, başkalarının görüş ve tavsiyelerini istediği biri haline geliyorsun. Çok özel bir tarzın var ve hemen hemen tüm mekanlarına benzersiz bir dokunuş katıyorsun. Bazen kimseye benzemediğini ve kimsenin seni tam olarak anlayamayacağını veya kabul edemeyeceğini hissetmen de mümkündür. Asıl zorluk, kendine daha fazla güvenmeyi öğrenmek ve doğal ışığının parlaklığını yoğunlaştırmasına izin vermektir. Dünyayı kendin ve sevdiğin insanlar için harika bir yer haline getirebilecek harika yeteneklerle dolu bir insansın.
6.Çiçeği Seçtin
Etkili, pratik, kendine güvenen ve sonuçlara net bir yönelim ile karakterize edilen birisin. Çok çalışıyorsun çünkü iyi bir işin seni başarıya götürebileceğini ve başkalarının beğenisini kazanabileceğini düşünebilirsin. Yavaş ve verimsiz olduğunu düşündüğün insanlara karşı çok az hoşgörülü olman da muhtemeldir. Genellikle mantıklı bir insandan çok daha duygusalsındır ve bazen bu iyi olsa da, zihin ve kalp arasında sağlıklı ve akıllı bir denge kurabiliyorsan daha iyi kararlar alacağın birçok fırsatın olduğunu kabul etmen de çok önemlidir.

Share your Results: