Süpürgenizi Seçin Ve İçinizde Hangi Gücün Saklı Olduğunu Keşfedin!

supurge-1.jpg

Herkesin içinde gizli büyülü bir gücü vardır. Bazıları inatla bunu inkar ederler, süpürgeyi kilerde saklarlar ve bazıları kendi büyücü yetenekleri hakkında övünmekten hoşlanmazlar.

Şimdi bir süpürge seçin ve içinizde hangi büyünün saklı olduğunu ortaya çıkarın:

 1. Bir Süpürge Seçin

Süpürgenizi Seçin Ve İçinizde Hangi Gücün Saklı Olduğunu Keşfedin!

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  GİRİŞİMCİLİK

  Kendi yeteneklerinizi açıkça belirleyebilme yeteneğiniz var. Yeni şeyler ve başlangıçlar denemek istersiniz. İşyerinde, genellikle risk ve kayıplardan kaçınmanızı sağlayan bir zekanız ve pratikliğiniz var. 

  Serbest zamanınızı aktif şekilde harcarsınız: Süpürge çubuğundaki uçuşlar ve dinamik sporlar size yabancı değildir. Cumanızı eğlenceli geçirmek içinde arkadaşlarınızla sözleşmeye ihtiyacınız yok. Genelde her zaman hazır bir planınız bulunur.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  LİDERLİK

  Anlamlı bir yüzünüz ve sihirli bir auranız var. Muhtemelen çevrenizdeki insanlar da, farklı olayları önceden tahmin etme ve onlara önceden hazırlanma kabiliyetin olduğunu fark etmişlerdir. 

  Son derece akıllı bir insansınız. Başkalarının sözleriyle duyguları arasındaki tutarsızlıkları hızla yakalayabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  ETKİLEYİCİLİK

  Onlarla iyi ilişkiler içerisindeyken; insanları duygusal baskılarla etkileme yeteneğine sahipsiniz. Etkileyici bir auranız ve iletişim gücünüz var. Güçlü liderlik özelliklerinize rağmen de, başkalarının uğruna kendi çıkarlarını genellikle feda edersiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  MÜKEMMELLİYETÇİLİK

  Evdeki düzene tamamen hakimsiniz. Sizin bulunduğunuz ortamda her şey yerli yerinde olmalı. Kusursuz düzeni seviyorsunuz ve çevrenizdekilerin de bunu korumasını istiyorsunuz. Bir rapor hazırlamak ya da önemli bir tören organize etmekteyseniz, kesinlikle işinizi halledeceksiniz. İşlerinizi yarım bırakmaktan hoşlanmazsınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  MENTÖRLÜK

  Evren size bir akıl hocalığı ve öğretmenlik hediye etti. Kurnazca diğer insanların beynine girebiliyorsunuz. Buradaki kurnazlık iyi anlamdadır. Zekisiniz ve diğer insanlara karşı mentörlük yapabilme kabiliyetiniz var.

  Sizi gerçek bir rol modeli olarak gören gençlerle çalışmayı seveceksiniz. Bir ilişkide güven sizin için en önemli kriterdir. Sadakatsizliğe gelemezsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  YENİLMEZLİK

  Bir ilişkide yalancılık ve planları kolayca anlayabilirsiniz. Görüş ve ilkelerinizi her zaman sunmayı ve savunmayı başarırsınız. Başkalarının sizden üstün olması zorunuza gidiyor ve bu nedenle bitmek bilmeyen bir savaş içine giriyorsunuz. Sert bir mizacınız var ve bunu korumaya özen gösteriyorsunuz. Duygusal kapılarınız kapalı ve insanların sizi buradan vurmasına engel oluyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  YENİLİKÇİLİK

  Geniş bir ilgi alanıyla diğer insanlardan farklısınız. Yeni koşullara ve yaşamdaki değişikliklere kolaylıkla uyum sağlıyorsunuz. Tüm önemli problemleri kendiniz çözüyorsunuz ve yeni bir şeyi başlatan ilk kişi olmaktan korkmuyorsunuz. Vizyonunuz geniş ve hayatın size sunduğu fırsatları değerlendiriyor ve geliştiriyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın