Yaşadığınız Yaşamın Aşamasını Görmek İçin Bir Sembol Seçin

sembol-1.jpg

Hepimiz yaşam boyunca ilerledikçe temel değişikliklere uğruyoruz; bu kaçınılmaz. Ama şaşırtıcı bir şekilde, yaş ile ilgisi yok!

Aşağıdaki resimden bir sembol seçin ve şu anda yaşadığınız yaşamın hangi aşamasında olduğunuzu okuyun.

 1. Bir Sembol Seçin

Yaşadığınız Yaşamın Aşamasını Görmek İçin Bir Sembol Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Sporcu Aşamasını Seçtiniz

  Sporcu aşaması, yaşamdaki tüm aşamalar arasında en olgunlaşmamış aşamadır. Görünüşümüz ve bedenimizle takıntılı olmasıyla karakterizedir. Sporcu aşaması narsisist, kritik veya her ikisi de olabilir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Savaşçı Aşamasını Seçtiniz

  Sporcu aşamasına geçerken savaşçı safhasına geçiyoruz. İşte burada sorumlulukları üstlenmeye ve hayatta başarılı olma arzusuna sahip olduğumuz yer. Hedeflerimiz ve hayallerimiz biraz daha net görünüyor ve yavaş yavaş bireyler olarak ortaya çıkıyoruz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Bildirge Aşamasını Seçtiniz

  Olgunluk, bildirge aşaması ileriye doğru büyük bir adımdır. Bildirge aşaması genellikle çocukları yetiştirmek ve onları daha iyi bir yaşama yönlendirmekle ilgilidir. Ancak, bu aşama sadece çocukları yetiştirmekle ilgili değildir - hayatın arkasında bir miras bırakmakla ilgilidir. Bu, sadece kendiniz için değil, hayatınızdaki diğer insanlar için elde ettiğiniz şeyleri yansıtmak için en iyi zamandır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Ruh Aşamasını Seçtiniz

  Spiritüel evre yaşamın son aşamasıdır. Bu aşamada, biriktirdiğimizden daha fazla olduğumuzun farkındayız: para, arkadaşlar, mülkler, iyi işler veya dönüm noktaları olsun. Gerçek bir başlangıcı veya sonu olmayan bir yaşam yolculuğunda manevi varlıklar olduğunun farkındayız. Ruhsal evre, kontrol altına almaya gerek olmadan, beklenti olmadan hareket ederek, sahip olmadan sahip olmak, hafif ve besleyici vermekle ilgilidir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın