Güçlü Şaman Kehaneti Tavsiye İsteyin Ve Cevabınızı Alın

Eski zamanlarda insanlar zor durumlarda yaşarken her zaman kabilenin en bilge adamı olan şamana döndü. Şaman hastalıkları iyileştirdi, geleceği tahmin etti ve tavsiyelerde bulundu.

Eski insanlar oldukça acımasız olduğundan hata yapma hakkına sahip değildi. O zamandan beri, bu güçlü falcılık yayıldı. Zor bir durumda ya da gerçekten tavsiyeye ihtiyaç duydukları durumlarda kullandılar. Bununla birlikte, bu falın bir özelliği vardır – bu eski işaretler sadece geleceği öngörmekle kalmaz, tavsiyelerde bulunur ve mevcut duruma ışık tutar. Ayrıca, size yardımcı olması için Dünya’nın antik enerjilerini “içerir”.

Bunlar özel taşlardır! Peki, seçmeye hazır mısınız? Taşlardan birini seçin ve tavsiyenizi okuyun.

Bir Taş Seçin

Güçlü Şaman Kehaneti Tavsiye İsteyin Ve Cevabınızı Alın
1 Numaralı Taş "Yıldız"
İçsel bloklarınızı yüzeye çekmek için zihninizi kullanma zamanı. Bir şey elde etmek istiyorsanız, buna sahip olmadığınızı sanmayın. Zaten buna sahip olduğunuzu hayal edin. İstenilen resmi oluşturun. Enerji ve canlılık ile doldurun. Tüm detayları düşünün, resmi mümkün olduğunca parlak görmeye çalışın. Düşünce maddidir ve imajınız nihayet oluştuğunda, gerçeklikte somutlaşacak olan fırsatı bulabilen bağımsız bir canlı haline gelecektir. Ne istediğinizi spekülatif olarak hayal etmeniz zorsa, almak istediğinizi çizebilir ve resmi dikkat çekici bir yere yerleştirebilirsiniz. Uygun görselleştirme yöntemlerini kullanın; arzunuz kesinlikle gerçek olacaktır. Ancak unutmayın, çok fazla bir şeye bağlanmamanız gerekir, aksi halde rüyanızın gerçeğe dönüşmesi zor olacaktır. Bu yönteme oyun olarak bakın ve aldığınız her şey için kadere teşekkür etmeyi unutmayın.
2 Numaralı Taş "Dönüşüm"
Dış enerjiler size büyük önem veriyor. Belki de şu anda ilk bakışta göründüğünden daha önemli olaylar yaşanıyor, ancak şimdi durumun sonucuyla ilgili tamamen sakin olabilirsiniz. Yakın gelecekte her şey kendiliğinden çözülecek ve bu duruma dahil olan herkes tatmin olacaktır. Bir dönüm noktasındasınız. Seçiminizi iç sesinizin size söylediğine göre yapın. Kendinizi eski inanç sistemine bağlamayın, tüm kısıtlamalardan kurtulun. Unutmayın ki evrenin kendisi sizi destekliyor. Şimdi değişim için harika bir zaman. Büyük başarı elde edebilirsiniz. İleriye doğru gidin çünkü bu yol sonsuz. İşaretin merkezinde Evrenin sonsuzluğu var, bugün ona erişebilirsiniz. Şimdi doğru yönde adımlar atın.
3 Numaralı Taş "Şükür"
Evren Yaşayan Bir Varlıktır. Ondan bir şey ister ve istediğinizi elde ederseniz, şükretmeyi unutmayın. Size yardımcı olmak için belli çabalar harcandı - belki yüzlerce melek ve parlak ruhlar hayallerinizi gerçekleştirmek için çok çalıştı. Minnettarlık eksikliğinin, bolluk kaynağınızı geçersiz kıldığını unutmayın. Şükretmek, Evrenin sizin iyiliğiniz için hareket etmeye devam etme arzusuyla yanıt vermesine neden olur. Hem kendiniz hem de başkaları için yaptığınız her şey için kendinize teşekkür etmeyi unutmayın. Şükretmek her zaman bir kelimeyle ifade edilmeyebilir, ancak çalışmanız için mutlaka bir ödül almalısınız. Aksi takdirde, bu aktiviteye olan ilginizi kaybedeceksiniz ve ilgisizliğe düşeceksiniz. Hem kendinizle hem de başkalarıyla ilişkili olarak dengenizi korumaya çalışın.
4 Numaralı Taş "Hayal"
Şimdi, hayatı hayallerinize çekmek için iyi bir zaman. Etrafınıza bakın ve kendinize sorun, istediğiniz şekilde yaşıyor musunuz? Değilse, olumlu ve yaratıcı değişiklikler yapmayı deneyin. Evren'den size yeni bir yön göstermesini ve yeni fikirlere açık olmasını isteyin. Genellikle, doğa bize ilham verir. Bahçede veya parkta oturun, yol boyunca yürüyün. İyiyi düşünün ve düşüncelerinizin serbest akışta akmasına izin verin. İlahi rehberlik sizi yeni bir yöne yönlendirmeye çalışıyor. İçgüdülerinizi dinleyin ve diğer boyutlardan yardım isteyin. Ruhun sizi yönlendirmesine ve korumasına izin verin. Etrafınızdaki insanlara ilham vermeniz gerekiyor. Ancak, seçim özgürlüğü olan bir kişiyi mahrum etmemeniz gerektiğini unutmayın.
5 Numaralı Taş "Sihir"
Sihir, bir hayalin gerçekleşmesini sağlayan şeydir. Bu bir fırsat kıvılcımıdır - yürekten gelen bir mucize olasılığıdır. Sizi günlük yaşamınızda saran harika şeylere dikkat edin. Bir tür sihirli güçlerin etkisi altındasınız, kendinizin ve başkalarının yararı için sihirli güçlerinizi kullanabilirsiniz. Unutmayın, en büyük sihir ve mucize sizin ve sevdiklerinizin yaşamıdır. Evrenin armağanlarından zevk almayı ve size verilen her şeye minnettar olmayı öğrenin. Sihir, ruha barış getirsin ve yeni olanaklar açsın. Sizi korkularınızdan arındırsın.