Bir Resim Seçin Ve Önemli Mesajınızı Alın

Koruyucu melekler bizi sürekli destekliyor ve yönlendiriyor. Mesajlarını, beklenmedik şekilde çok değerli tavsiyeler veren arkadaşlarının yardımıyla aktarırlar. Başka bir yol daha var, bir mıknatıs gibi çizildiğimiz görüntülerin yardımıyla.

Şimdi resme dikkatlice bir göz atın. Sizi kendisine en çok çeken bir resmi seçin.

Bir Resim Seçin

Bir Resim Seçin Ve Önemli Mesajınızı Alın
1.Resmi Seçtiniz
Şimdi gerçekten iyi bir zaman. Bu arada, ne yaparsanız yapın, hissedilen olağanüstü hafifliği zaten hissetmiş olmalısınız. Bu henüz gerçekleşmediyse, yakında hissedeceksiniz. Enerji akışlarınız o kadar elverişlidir ki herhangi bir projeye güvenle katılabilirsiniz. İstediklerinizi başaracaksınız. Bunun nedeni doğru seçimi yapmış olmanızdır. Rüyalarınızın gerçek olmasının zamanı geldi. Düşlediğiniz her şey, sihirli bir değnek yardımıyla gerçekleşecek. Böyle bir şans sebepsiz değildir. Gerçek şu ki, çok çalıştınız ve bu noktaya gelebilmek için çok çabaladınız. Sonunda hak ettiğiniz her şeyi alacaksınız. Elbette, başarınızdan şüphe duyduğunuz zamanlar oldu. Şimdi emeğinizin meyvelerini toplama zamanı. Şimdi ne yapacağınıza karar verin: biraz dinlenin ve başarınızı kutlayın veya daha büyük hedefler belirleyin ve yeni bir şeye başlayın.
2.Resmi Seçtiniz
Her şeyi bir kenara bırakmanın, oturup kendinize iyice bakmanın zamanı geldi. Başkalarına nasıl hayran olacağınızı biliyorsunuz ve her zaman içtenlikle karşınıza çıkıyor, ancak hayatınızdaki en önemli kişiye ve kendinize bakmanın zamanı geldi. Gerçek şu ki, başkalarında hayran olduğunuz tüm bu özellikler de sizin içinizde! Bu yüzden insanlar sizi çok seviyor. Bu insanlar sizin bir yansımanız. Davranışları ve eylemleri gerçekte kim olduğunuzu anımsatır. Bu nedenle, sizi çağırırlar, çünkü sizinle aynı niteliklere sahiptirler. Sık sık başkalarının sizden daha iyi ve daha başarılı olduğunu düşünürsünüz. Öz saygınız üzerinde çalışma ve nihayet kendi yeteneklerinizi, güzelliğinizi ve yaratıcılığınızı gösterme zamanı. Kendinizi sevmeyi ve takdir etmeyi öğrendiğinizde, hayatınız tanınmayacak kadar değişecektir. Kendinizi saklamayın çünkü siz harikasınız. Kendinizin tam anlamıyla parlamasına izin verin.
3.Resmi Seçtiniz
Kendinizi ilginç seyahatler, lezzetli yemekler, rahatlama veya maddi şeylerle şımartırsanız, bir tür suçluluk hissedersiniz. Bu yüzden durun. 'Aşırıya kaçmadığınız' sürece, hiç bir problem yok. Hatta gerekli. Sonuçta, hayatımız sadece iş, ciddiyet ve sorumluluk değildir. Bu dünyaya sevinmek ve eğlenmek için geldik. Evet, aşırı bir şey varsa, o zaman yaşamda dengesizliğe neden olur ve enerjinize zarar verir. Ama hoş şeylere ikram gibi davranırsanız, o zaman bu en akıllıca yaklaşımdır. İş-dinlenme dengesi sağlamanız önemlidir. Bu, enerjinizi dengelemenize ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, iyi bir şey yaptığınız için kendinizi suçlamayın. Bunlar, neşeyi çalan kesinlikle yıkıcı düşüncelerdir. Sevdiğiniz şeyden zevk almayı istemekte yanlış bir şey yok. Gevşemek, endişeleri unutmak ve bir süre çalışmak istemeniz gayet normal şeylerdir.