Bir Fil Seç Ve Seni Neyin Rahatsız Ettiğini Bul

Bir adım geri attığımızda ve hayatımızı büyük ekranda izlemeyi bıraktığımızda, ruhumuzun yönlerini iyileştirme potansiyeline sahibiz! Seçeceğin fil bu hayatta seni neyi rahatsız ettiğini ortaya çıkaracaktır.

Bir Fil Seç

Bir Fil Seç Ve Seni Neyin Rahatsız Ettiğini Bul
1.Fil'i Seçtin
İlerlemeye çalıştığında ve banka hesabında fazladan para olduğunda, beklenmedik harcamalarla vedalaştığını fark ettin mi?Düşünce süreçlerini eski haline getirmek için elinden gelenin en iyisini yapacağına dair kendine yeni bir söz ver ve zihnini, daha fazlasına sahip olduğunda, evrenin onu alıp götüreceği düşünceleri yansıtmama konusunda eğit.Finansal olarak çok yavaş hareket edebilirsin, ancak gerçekte neyi başarabileceğini anlamak için çok çaba sarf etmen gerekecektir.Zamanla, öne geçip geçemeyeceğini merak etmeye başlayacak ve her zaman sana bir şey olmasını bekleyeceksin.Buradaki anahtar, finansal kısıtlamalardan kurtulmak istiyorsan, yeterli paraya sahip olmama konusunda endişelenmene izin vermemendir.
2.Fil'i Seçtin
Kendi ihtiyaçlarına odaklandığında kendini rahatsız mı hissediyorsun? Kendini diğer insanların ihtiyaçlarına öncelik verirken mi buluyorsun? Bunu bilinçsiz bir düzeyde, sırf kişiliğin ve diğer insanların onayına sıkı sıkıya bağlı olduğu için yapman mümkün mü?Evet, diğer insanları desteklemek güzel ve önemlidir, ancak genellikle diğer insanların ihtiyaçlarına öncelik verir ve kendi ihtiyaçlarını unutursun.Diğer insanlar için her şeyi, bazen yardım istemeden yaparsın ve senden yardım istemedikleri için hayal kırıklığına uğrarsın. İnsanların cömert doğandan sıklıkla yararlandığını belirtmekte fayda var.Tutkularına ve yeteneklerine bir göz at, bu tutku ve ilgi alanlarına zaman bulmak için gerekli adımları at. İşin amaçlarına, ihtiyaçlarına ve hedeflerine öncelik vermektir.
3.Fil'i Seçtin
Bir ilişkide ya da bazı durumlarda gereğinden fazla mı kalıyorsun? Bazen kendini hem kişisel hem de profesyonel olarak sağlıksız ve bağımlı ilişkilerde buluyor musun?Sorun, yalnız kalmaktan korkman olabilir. Değişimden korkuyorsun, alışkanlık sahibi birisin, bu nedenle sağlıksız bir ilişki içinde olmak senin için yalnız kalmaktan daha iyidir.Bu korkuyu nereden aldığını bilmek faydalı olabilir. Şimdi o yarayı iyileştirmenin, güven ve dürüstlükle ilişkiden çıkmayı öğrenmenin tam zamanı!

Share your Results: