RAHATLATICI KRİSTALLER

Negatif enerji ve stres dolu bir dünyada bazen dinlenmek zordur. Belki rahatlamak için yeterli zamanınız yoktur, belki sorunlarınız ve düşünceleriniz rahatlamanıza bir türlü izin vermez. Bu 5 Rahatlatıcı Kristal ile uzun süre ihtiyaç duyduğunuz, rahatlatıcı bir duruma ulaşmak sizin için çok daha kolay olacaktır.

5 Rahatlatıcı Kristal
Pembe Turmalin:

Bu güzel pembe taş pozitif enerji ve sevgi doludur. Kalp çakranızı sevinç ve mutlulukla doldurur. Duygusal sorunlarınızın tedavisinde size yardımcı olur. Pembe turmalin, stres, depresyon ve yaşamdaki zorluklar ile mücadelede en iyi müttefiktir. İçerdiği güçlü sevgi enerjisi, sizi yaşam tutkusuyla doldurur.

Lepidolit:

Bu şaşırtıcı taş, sakinleştirici kristal olarak bilinir. Depresyon tedavisinde, stres ve endişe ile mücadelede harikadır. Bu taş aynı zamanda ruh hali değişimleri ve diğer duygusal problemler için mükemmel bir çözümdür. Bu kristalin iyileştirici enerjisi vücudunuzdaki her çakraya nüfuz edebilir. Ancak en çok taç çakrasına bağlıdır.

Ametist:

En güçlü kristallerden biridir. Aynı zamanda çok popüler bir şifa kristali, kolay erişilebilir ve uygun fiyatlıdır. Ametist, şifa ve ruhsal gelişimde yaygın olarak kullanılır. Auranızı negatif enerjiden temizlemek için inanılmaz bir yeteneğe sahiptir. Ayrıca, bu taş rahatlatıcı kristaller listesindeki en güçlü olanıdır. Olumsuz duygular, üzüntü, depresyon ve kaygıyı iyileştirebilir.

Altın Kalsit:

Enerji yükselteci olarak bilinir. Taşın gücünü arttırmak için diğer kristallerle birlikte kullanabilirsiniz. Ayrıca taşın faydalarını hissetmek için basitçe elinizde tutabilirsiniz. Siz onu elinize aldığınız anda, bedeninizdeki enerji akışını arttırmaya başlar. Aynı zamanda harika bir temizlik kristalidir.

Dumanlı Kuvars:

Bir topraklama taşıdır. Aynı zamanda koruma için çok güçlü bir kristaldir. Dumanlı kuvars, negatif enerjiyi emme ve onu topraklayarak dönüştürme yeteneğine sahiptir. Bu taş, sizi olumsuz duygulardan ve çevrenizdeki olumsuzluklar gibi diğer negatif enerjilerden koruyabilir. Kendinizi mutsuz hissettiğiniz veya çok kötü bir ruh hali içindeyken çok faydalıdır. Negatif enerjiyi çok hızlı bir şekilde emer ve anında kendinizi mutlu hissedersiniz.

Bu kristaller, huzur ve sakinlik bulmanıza yardımcı olabilir. Rahatlatıcı bir uyku için onları takı olarak kullanabilir, evinize yerleştirebilir, yatağınızın yanında veya yastığınızın altında tutabilirsiniz. Bu kristalleri gün boyunca kendinize yakın tutmak sizi stresten ve negatif enerjilerden koruyacaktır. Kötü ruh halinizi alacaklar, sizi neşe, mutluluk ve uyumla dolduracaklar.