Bir Kelebek Seç Ve Manevi Bir Mesaj Al

Kelebeğin ruhu hayatını ziyaret etmeye başladığında, yeni ve harika bir şey ortaya çıkmak üzeredir! Kişisel gelişim, zihinsel, fiziksel ve ruhsal ritimlerin hakkında daha fazla farkındalık yaratmanın zamanı geldi.

Değişim bazen zorlayıcı ve cesaret kırıcı olabilir çünkü bizi konfor alanımızdan çıkarır.

Kelebek, karakterimizin, moralimizin ve bizi aşağı çeken alışkanlıklarımızın unsurlarını gözden geçirmek için düşüncelerimizi sık sık içe doğru çevirir ve bizi negatif enerji batağına hapsolmuş halde tutar.

Resimdeki kelebeklerden birini seçerek manevi mesajını alabilir, hayatını daha iyi hale getirmeye başlayabilirsin.

Bir Kelebek Seç

Bir Kelebek Seç Ve Manevi Bir Mesaj Al
1.Kelebeği Seçtin
Kelebek mesajın şudur: Melekler, çevrendekileri kabul ettiğin ve sevdiğin kadar kendini de sevmeni ve kabul etmeni istiyor. Başkalarını olumlu bir ışık altında görmek için her zaman elinden gelenin en iyisini yaparsın. Kendine aynı saygıyı göstermenin ve ne kadar harika olduğunu hatırlamanın zamanı geldi. Çevrendeki dünya harika bir hediye! Bunu daima hatırla ve kendi kendine düşünürken ve konuşurken düşüncelerini dikkatlice gözlemle.
2.Kelebeği Seçtin
Son zamanlarda çok çalışıyorsun! Bugün eğlenmek için biraz zaman ayır! Son zamanlarda işler biraz stresliydi ve bir tatili hak ediyorsun. Çevrendeki ve günlük yaşamdaki herhangi bir küçük anda veya güzellikte neşe bul. Sadece anda bulunarak ve son zamanlarda ortaya koyduğun sıkı çalışmanın meyvelerinin tadını çıkararak, ilerledikçe gençleşmiş ve tazelenmiş hissedeceksin.
3.Kelebeği Seçtin
Çekim yasası çok gerçek bir şey ve son zamanlarda onunla bağlantında neyin yanlış olduğunu merak ediyor olabilirsin. Arzunun enerjisiyle çalışmadığından, bunun zaten sana ait olduğunu bilmenin enerjisiyle hareket ettiğinden emin ol. Var olan her şeyin ilahi kaynağıyla ve etrafındaki evrenle bağlantını biraz kaybettin. Durumu aşırı kontrol etmeye veya her şeyi kendi başına yapmaya çalışıyor olabilirsin. Melekler, bu ihtiyaç hissini bırakıp kendi kaderini kontrol edersen, yardıma sahip olduğunu hatırlatmak için buradalar. Kaderinin zaten içinde olduğunu hatırlamak için bir dakikanı ayır ve tek yapman gereken ona adım atmak ve onun etrafında tezahür etmesine izin vermektir.

Share your Results: