Bir Sır Gibi Saklamanız Gereken 7 Şey


Bir düşünün. Bazen çok fazla konuşmamak için direnmek zor, öyle değil mi? Bu, olgun bir kişiyi bilinçsiz bir kişiden ayıran değerli bir beceridir. Sonuçta, söylediğimiz her şey hayatımızı etkiler. Bu nedenle, bazen sessiz kalmak ve cevap hakkında düşünmek, dilde neyin döndüğünü anlatmak için duyguların etkisinden daha iyidir.

1. Yardımseverlik

Yaptığınız iyi işler övgüyü hak değer, ancak tanıştığınız herkesle yaptığınız iyilikler hakkında konuşmamalısınız. İyilik, çok fazla anlatıldığında tüm cazibesini kaybeder ve bazen düşmanlığa neden olur. Dünyayı değiştirmek istiyorsanız bunu sessizce yapın. İnsanlara bir şey iletmenin en iyi yolu, boş konuşmalar yerine davranışlarıyla ilgili iyi bir şey göstermektir.

2.Kahramanlık

Her şey çok basit: Bir kahraman olmak istiyorsanız, olun. Komşularınıza yardımcı olun, çöpleri kaldırın, katılım gösterin. Ve unutun gitsin. Yaptığınız iyi işleri bildirme arzusuna karşı koyabilirseniz, gerçekten ödüllendirileceksiniz.

3.Ahlak

Her insanın kendi eksiklikleri vardır. Ahlakından gurur duyan kişi sadece ikiyüzlüdür, daha iyi görünmeye çalışmayın, eksikliklerinizi kabullenmeyin ve ideal ahlaki ilkelerinizle övünmeyi bırakın.

4.Aile Hayatı

Her ailede çatışmalar olur. Ancak onları üçüncü taraflara yaymamak her zaman daha iyidir. Ne de olsa, kavga bitecek, fakat sizin ve ailenizin görüşmesi devam edecek. Aile hayatınız hakkında ne kadar az konuşursanız, her şeyin sizinle birlikte iyi sonuçlanma olasılığı o kadar yüksektir.

5.Yemek

Diğer insanlara karşı kırıcı olmayın. Hangi ürünler ve yemeğin nasıl pişirildiği hakkında konuşmayın, bu sizi onurlandırmaz. Konuğun kendisi yemeğin tadına bakabiliyor, eğer isterse sizden bir tarif alacak, ancak mutfak yeteneklerinizi sergilememelisiniz.

6.Gelecek Planları

Planlarınızdan hiç kimseye bahsetmeyin. Her an değişebilirler ve bir kişinin gözünde yalancı durumuna düşebilirsiniz. Yarın ne olacağını kimse bilmiyor. Etkinlikleri planlayın, plana göre hareket edin, ancak gelecekle ilgili umutlarınızdan kimseye bahsetmeyin.

7.Çocuklar

Başkalarının, çocuğunuzun başarılarını öğrenmekle ilgilendiğini içtenlikle düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Sürekli çocukları hakkında konuşan anneler mutsuzdur. Sonuçta, konuşacak bir şeyleri yoktur. Bu şekilde düşünülmek istemiyorsanız çocuklarınız hakkında çok fazla konuşmayın.

Elbette en sırrı paylaşabileceğin insanlar var – şüpheler, beklenmedik neşe, korkular, duygular.

Ancak sadece birkaç kişi var. İnsan kültürünün bir işareti, yüzeysel tanıdıklar ve çok yakın insanlar arasında ayrım yapabilme yeteneğidir.

Bir Sır Gibi Saklamanız Gereken 7 Şey

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı