Ruhunuzun Ne Tür Ruhani Temizlik İstediğini Görmek İçin Bir Mandala Seçin

MANDALA-3.jpg

Ruhsal hijyen her zaman aklımızda ön planda olmayan bir şeydir. Genellikle en yüksek seviyeye geldiğimizde ve her zamanki benliğimizi hissetmediğimiz zaman ortaya çıkar.

Size en çok çeken numarayı seçtikten sonra, ruhsal temizleme yöntemini en az haftada bir kez bir sonraki ay için kullanmanızı öneriyorum.

 1. Bir Mandala Seçin

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ruhunuzun Ne Tür Ruhani Temizlik İstediğini Görmek İçin Bir Mandala Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Enerji İyileştirme

  Vücudunuz, zihniniz ve ruhunuz, bazı enerji işlerinin zamanı geldiğini söylüyor. Bir masaj, Reiki, akupunktur, craino sakral, ya da her türlü karoser şimdi ihtiyacınız olan şey. Kendiniz üzerinde çalışmak yardımcı oluyor ama bu sefer işi alamayacaksınız. Güvendiğiniz veya başvuruda bulunduğunuz kişiyi arayın. Enerji çalışması, vücudunuzun greve gitmesini önlemek için önleyici bir önlem olarak kullanılıyor.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Kordon Kesme

  Enerjinin sağlıksız duygusal kordları büyüyor ve çoğalıyor. Bugün bu negatif kordları kesin, böylece her iki tarafa da zarar veren eş-bağımlı ilişkiler kurmaya devam etmeyeceksiniz. Başmelek Michael'a bu kordonları bir kez ve tümüyle kesmeye yardım etmesini isteyin. Sonra kalp çakranızı açın ve koşulsuz sevginin sizden akmasına izin verin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Korunma

  Başmelek Michael'ın izniyle biraz daha fazla koruma sizi çevreliyor. Başmelek Mikail, ışık kılıcını kullanarak, kendi bedeninize ve kendinizi bağlamaya çalışan herhangi bir kazançlı enerjinin ruhunu temizleyecek düşük frekanslı enerji katmanlarını kesecek. Anında daha hafif hissetmeye başlayacaksınız. Ekstra korumaya ihtiyaç duyduğunuz her an onu arayabilirsin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın