Seçtiğin Kalp, Ne Tür Bir Sevgiye Sahip Olduğunun Sırrını Ortaya Çıkaracaktır

Resimdeki kalplerden birini seç ve ne tür bir sevgiye sahip olduğunu öğren!

Bir Kalp Seç

Seçtiğin Kalp, Ne Tür Bir Sevgiye Sahip Olduğunun Sırrını Ortaya Çıkaracaktır.
1.Kalbi Seçtin
Aşık olur olmaz, kişiye tamamen açılırsın, ona tamamen kendini adarsın, sadık ve hoşgörülüsün. Kimsenin bu özelliğini aleyhine kullanmaması ve seni manipüle etmeye çalışmaması senin için iyidir.
2.Kalbi Seçtin
Kalbinle değil, zihninle seviyorsun. Sevginin duygularına değmediğini anladığın anda, ona hayran olmayı hemen bırakırsın, ona olan tüm sempatin buharlaşır. Bu senin için iyi. Ancak, artıları ve eksileri sürekli tartarak gerçekten sevebilecek misin?
3.Kalbi Seçtin
Çok zengin bir hayal gücün ve çok hafif bir mizacın var. Sen bir gezginsin. Kolayca aşık olur, kolayca ayrılırsın. İlişkin için yapacak çok işin ve etkinliğin var. İlişkilere dalmayı sevmiyorsun ve hatta aşık olup birine bağlanmayacaksın.
4.Kalbi Seçtin
Basit hayat sana göre değil. İlişkinde romantizm yoksa gergin olacaksın. Rutin duygularını öldürecek. İlişkinde "kıvılcım" yoksa, duyguların için başka bir nesne aramaya başlayacaksın. Senin için önemli olan kişi değil, ilişki sürecidir.
5.Kalbi Seçtin
Çok tutkulusun. Tüm kalbin ve ruhunla, ilk görüşte seversin. Aşık olursan, o kişi sadece sana ait olmalı. Seninki gibi bir kalp bulman senin için çok iyi. Aksi takdirde, senin açından yüzyıllar boyunca aynı şiddetli nefret olacaktır.
6.Kalbi Seçtin
Aşka inanmıyorsun. Senin için daha eğlenceli ve ilginç olan yere sakince gideceksin, gerçekten kimseye bağlanmıyorsun. Genellikle kalp kırıyorsun.

Share your Results: