Hangi Kadim Yaşamının Şimdiki Yaşamınla Bağlantılı Olduğunu Öğren.

Find-Out-Which-Ancient-Lifetime-Is-Connected-To-The-Present-Lifetime-1.jpg

Çoğumuz geçmiş yaşantılara inanıyor ve Dünya gezegeninde bir ömür yaşadık. Geçmiş yaşantımızın bu deneyimleri, çıkarlarımız, becerilerimiz, ilişkilerimiz, korkularımız ve tutkularımızla ilgili olarak tüm yaşamlarımız üzerinde kesinlikle bir etkiye sahiptir. Eskiden hangi karmik bağlantıya sahip olduğunuzu öğrenmek için, size en çok benzeyen görüntüyü seçin.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Hangi Kadim Yaşamının Şimdiki Yaşamınla Bağlantılı Olduğunu Öğren.

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Mısır Yaşamını Seçtiniz

  Kendinizi güçlü kuvvetler Isis, Anubis, Sekhmet ve Osirus arasında hizalarken, sizi bekleyen bir büyü var; Mısırlılar, esansiyel yağları kullanan simyacılardı; manevi pratiklerinde mür, tufan ve amber vardı.

  Bu yağların herhangi birinin kullanımı, bu yaşamdan kutsal öğretilerin ve anlayışların kilidini açmanıza yardımcı olacaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Kızılderili Yaşamı Seçtiniz

  Bu geçmiş yaşamda, hayvan ve bitki krallıklarına bağlıydınız ve Ana Dünya'ya çok fazla saygı duyuyordunuz. Bu yaşamdan güçlü yanlara ve armağanlara dokunmak için, doğada daha fazla zaman harcayın ve tüm Dünya'nın kutsal yaratılmışlarının söyleyeceklerine çok dikkat edin. 

  Toprak (bitkiler), su (nehirler / okyanus), hava (rüzgar) ve ateş (mum) unsurları, hala aklınız varsa ve sessizce oturuyorsanız sizinle paylaşacak çok şeyi var.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Roma Yaşamını Seçtiniz

  Romalılar yetenekli ve korkusuz savaşçılardı. Rakiplerini yenmek için sadece güçlerini değil, aynı zamanda istihbaratlarını da kullandılar. Bu geçmiş yaşamdan Roma savaşçısı, bu yaşamda bir kereden fazla ortaya çıktı. 

  İtmeye başladığınızda, kendinizi, inançlarınızı ve sevdiklerinizi savunmak için hiçbir şey yapmayacaksınız. Öfkeden vurmamaya dikkat edin ama seçeneklerinizi tartın, savaşlarınızı akıllıca seçin ve onur ve haysiyetle savaşın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın