Resimde Gördüğün İlk Şey Yakın Zamanda Seni Nelerin Beklediğini Söyleyecektir

Kaç tane daha iyi deneyimimiz var, daha fazla büyüme ve gelişme. Öte yandan, bize olumsuz şeyler olursa, güvensizlikler biriktiririz. Çoğu kişi, ‘Ben böyleyim ve değişemem’, ‘Ben böyle doğdum ve bu noktada beni değiştiren kimse yok’ gibi cümlelere takılıp kalıyor.

Hepimiz değişebiliriz. Ancak bu değişimin mümkün olması için, olaylara bakış açımızı değiştirmeli ve bununla birlikte çabadan yılmamalıyız. Şimdi resme dikkatlice bir bak ve resimde ilk önce ne gördüğünü söyle. Böylece seni hangi değişikliklerin beklediğini öğrenebilirsin.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün

Resimde Gördüğün İlk Şey Yakın Zamanda Seni Nelerin Beklediğini Söyleyecektir
Kurtları Gördün
İlk gördüğün şey kurtlarsa, muhtemelen sonraki aylar net hedefler ve çok fazla kesinlik olacaktır. Nereye gideceğini bileceksin, ancak yol o kadar kolay olmayabilir. Başına gelen her şeyin kendi evrimin için olduğunu unutma.
Bir Kadının Yüzünü Gördün
İlk önce bir kadının yüzünü gördüysen, birçok yönden büyümek ve ilerlemek isteyeceksin, ancak yavaş gitmen ve olayların olmasına izin vermek için zaman ayırman gerekecek.
Kuş Gördün
Kuş gözüne çarptıysa, önümüzdeki birkaç ay içinde seni şaşırtacak beklenmedik bir şey olabilir. Yeni bir aşk, yeni bir kişisel proje, sahip olmadığın bir iş veya planladığın şeyi kafanda döndürecek başka bir durum olabilir. Ama bu değişiklik iyi olacak.
Ağaçları Gördün
İlk gördüğün şey ağaçlarsa, sakin ve çok duygusal bir ay olacak. Sevgileri derinleştirme ve bağları güçlendirme zamanı olacak. İçeride kendini tanıma ve kendini kabul etme fırsatın olacak. Şüphesiz, önümüzdeki aylarda çok daha özgün ve olgun olacaksın.

Share your Results: