Bir Çiçek Seç Ve Haftalık Mesajını Oku

Hayatımız bize her gün yeni kapılar açar. Ve her gün eskileri kapatır. Çoğu zaman eski kapıları kapatmak istemezsin ama yenileri de açılmaz Evren sana geçmişin kapılarını minnetle kapatmanı tavsiye eder. Böylece parlak ve harika bir geleceğe doğru yürüyebilirsin. Bugününü koru, geçmişe saygı göster, parlak ve mutlu bir gelecekten ilham al.

Bir Çiçek Seç

Bir Çiçek Seç Ve Haftalık Mesajını Oku
1.Çiçeği Seçtin
Artan azim, iş ve planlarda dayanıklılık, titizlik ve iyi tutum. Bütün bunlar, başlatılan vakaların başarılı bir şekilde ilerlemesinde sana yardımcı olacaktır. Oldukça mütevazı, ancak senin için önemli olan profesyonel ve maddi ilerleme mümkündür. Etkili insanlarla gelecek vaat eden ilişkiler geliştirmek. Hem elde edilen başarıyı pekiştirmek hem de büyük projelere başlamak, işletmeler açmak ve uzun vadeli ticari işlemler yapmak ve sözleşmeler imzalamak için iyi bir zaman. Bir çalışma planı, daha fazla eylem hazırlamaya başlayabilir, ideolojik ve maddi bir temel oluşturabilirsin. Bu dönem, aile veya sevdiklerinle ilişkileri geliştirmek için çaba sarf etmek için uygundur. Ortak planlar yapmak ve ortak sorunları çözmek için iyi bir zaman. Bu süre, çocuklarla ilişkileri dengelemek, onlara disiplin aşılamak, hayata güven duymak, geleceğe yönelik planları tartışmak için kullanılabilir.
2.Çiçeği Seçtin
Bu, mesleki ilerlemenin veya iş başarısının ancak kişinin kendi çabaları, yüksek emek organizasyonu, mesleki gelişim ve beceri geliştirme sayesinde mümkün olduğu dönemdir. Dayanıklılık ve azim, irade ve enerji ile birleştiğinde, bu dönemin verimliliğine katkıda bulunur ve mükemmel sonuçlar verir. Bu sefer sadece daha fazla başarı için iyi bir temel oluşturmana yardımcı olacaktır. Bu dönem, uzun vadeli anlaşmaların, büyük işlemlerin, girişimcilikteki sorumlu adımlar için uzun vadeli iş bağlantılarının kurulması için uygundur. Bu hafta kişisel ilişkilerde iyi şans getirecek. Artık sevdiğin biriyle ilişkide sıcaklık ve uyum hissedebilecek, duygu ve sevgide bir artış fark edeceksin. Diğer yarınla henüz tanışmadıysan, bu hafta boyunca uyumlu kişisel ilişkilere başlama şansı önemli ölçüde artacaktır.
3.Çiçeği Seçtin
Bu hafta boyunca, kendini ifade etmenin bir yolu olarak kişisel ve muhtemelen iş ilişkilerini kullanacaksın. Artık kişisel ve iş ilişkilerinde daha fazla inisiyatif almak isteyeceksin. Bu, kişisel büyüme ve gelişme için daha fazla istek ve fırsat getirecek faydalı bir etkidir. Kendi yeteneklerini kullanabileceğin hemen hemen her kişisel çaba bu zamanda başarılı olacaktır. Koşullar ve durumlar, olduğu gibi, meziyetlerini vurgulayacak, şu anda başarıya ulaşmak için geliştirilebilecek ve kullanılabilecek olumlu nitelikleri vurgulayacaktır. Bu dönem senin için yeni fırsatlar ve beklentiler açacak, yeteneklerini yeni yönlerde deneme fırsatı verecektir. Bu dönemde daha fazla iyimserlik ve özgüven kazanacak, sevdiklerinden destek alabileceksin. Aşk ilişkilerinde iyi şans senin tarafında, ancak onu kullanmak için biraz aktivite göstermen gerekecek.

Share your Results: