İlk Olarak Gördüğünüz Şey Şu Anki Kişisel Doğanız Hakkında Çok Şey İfade Ediyor.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_f1ce49c3-ce1b-470f-932c-3fe7ec13fab1-1.jpg

Bir resme bakarken ilk algıladığımız şey, kişiliğimizin ilginç yönlerini ve zihnimizin bilgiyi nasıl işlediğini ortaya çıkarabilir.

 1. İLK GÖRDÜĞÜNÜZ ŞEY, MEVCUT KİŞİSEL DOĞANIZ HAKKINDA ÇOK ŞEY ORTAYA KOYUYOR

  1. ÇİÇEK
  2. ARP
  3. KADIN

İlk Olarak Gördüğünüz Şey Şu Anki Kişisel Doğanız Hakkında Çok Şey İfade Ediyor.

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  ÇİÇEK GÖRDÜNÜZ

  Resme bakarken  ilk çiçeği gördüyseniz, yaşamdaki  önemli şeyleri dinlemek ve bulmak için büyük çaba sarfedersiniz. Çiçek resimdeki kadının kulağı ve aynı zamanda harika bir güzelliğin sembolüdür.

  Altın çiçek, aynı zamanda ruhsal uyanışın bir simgesidir ve en içteki varlığınızın derin bir kısmı açılmış, hayatınıza ışık ve huzur getirmiştir. Dinleme yeteneğiniz, kendinizi de tanımanız için büyük bir yeteneğe dönüşmektedir.

  Aklınızın sessiz olmasına izin vererek, muhtemelen dinlendirici ve huzurlu bir müzik dinlerken, kalbinizin sessiz fısıltısını duyabiliyorsunuz ve sizi gerçekten güzel ve anlamlı bir hayata yönlendiriyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  ARP GÖRDÜNÜZ

  Eğer bu görüntüde arp'ı ilk gördüyseniz, iç güzelliğin, şifanın ve sevginin derin arzusunu temsil eder.

  Arp uzun zamandır meleksel lütuf ve güzelliğin bir sembolü olmuştur.

  Güzel ve huzurlu bir müziği dinlerken derin ve güzel bir aşk için içsel özleminiz bazen tatmin olur. Arzularımızı tatmin etmek için kendimizi dışarda aramak doğal olmakla birlikte, aradığınız sevgi zaten  içimizdedir.

  İç sevgi, kişinin benliğinin tüm yönlerinin koşulsuz kabulüdür;

  Tüm duygularınızı Tamam olarak kabul ettiğinizde ve kim olduğunuzun sevimli parçaları olarak ne kadar çok pratik yaparsanız, o kadar derinden istediğiniz bu iç sevgiyi ve yumuşaklığı deneyimleyeceksiniz ve somutlaşacaksınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  KADIN YÜZÜ GÖRDÜNÜZ

  Kadının yüzünü ilk gördüğünüzde, zorlu ve kusurlu bir yaşamdan geçtiniz demektir.

  Kadının yüzü, sıklıkla meleksel zarafet ve güzellikle ilişkili bir müzik aleti olan arpın ana hatlarından yapılmıştır. İç sevgi ve güzellik sizi tanımlar ve geçmişinizden birçok zorlu koşulda büyüdünüz.Ama bu durum hiçbir zaman sizi yıldırmadı.

  Sonuçlarınızı Paylaşın